Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Albérletben lakom hogyan...

Albérletben lakom hogyan fizesek annyi rezsiköltséget amenyit tényleg használok?

Figyelt kérdés

Most költöztem új albérletbe a tulajhoz érkezik a csekk nekem csak egy cetlithoz amire ő gépeli rá a költségeket.

Szerintem ez nagyon nincs így jól mert annyit ír rá aminyit csak akar.De ha számla hozzám jönne és úgy fizetném és mikor el költözöm akkor ha többlet fizetés van nem kapom vissza, sajnos jártam már úgy is.



2012. júl. 24. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

ezt a problémát igazán jól nem lehet megoldani,

az egyik ,(albérlő-vagy a tulaj) mindig úgy érzi,hogy át van verve

2012. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ami nálunk működik:


- szerződés, ügyvédnél;

- 12-én fizetek, leolvassa az aktuális óraállasokat, én is felírom magamnak;

- következő hónapban hozza a számlákat csekkestől;

- fénymásolom, átvételi-elismervénnyel megkapja a pénzt.


Nincs problémázás.

Esetleg opciós lehetőség az előre-fizetős óra, de annak költségei vannak.

2012. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk 15én jön a srác, leolvas minden órát, beszorozza a fogyasztást az aktuális egységárakkal, hozzáadja a közös költséget, fűtést, bérleti díjat és ezt fizetjük. A beköltözéskor minden óra állása fel lett írva és minden hónapban ő is és mi is aláírja, hogy meddig az óraállásig fizettük ki. A csekkeket már ő adja fel, hogy milyen ütemben az nem érdekel. Így nem lehet abból baj, hogy többet számláztak vagy kevesebbet, mert az óraállás mindenhol ott van és tiszta sor.
2012. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!