Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kiadásaitok vannak...

Milyen kiadásaitok vannak albérletben?

Figyelt kérdés
Most fogok költözni sajnos, amit néztem szobát ott 12ezer a szoba és 18ezer fix rezsit kérnek. Tehát ez megvan oldva 30ezerből. A munkahelyemen havi 15 napot dolgozom, ott kaját kapok, innivalót is, tehát ez lejön a kaja költségekből. Ti kb mennyit költötök el az albérlet bérleti díján, a rezsin és a kaján kívül? Gondolok itt tisztasági szerekre, mosóporra stb.
2012. jún. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejenként 2-3 ezer Ft-ot. Tusfürdő, dezodor, sampon, fogkrém, fogselyem, arckrém, mosópor, mosogatószer, domestos, ablaktisztító. Ennyit használok. Ha viszont sminkelsz, hajat festesz, az rendesen megdobja.
2012. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sminket minimálisan használok, az eddig sem volt több évi 4-5 ezer forintnál. Festeni festem a hajam, de úgyis épp abba akartam hagyni, így az nem lenne baj :) amúgy köszi a választ.

És a kajapénz az kb mennyi szokott lenni neked?

2012. jún. 10. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan 40 ezer lehet a kajapénzem, ez úgy áll össze, hogy gyakran főzök, de szoktam kifőzdében is enni, ha nincs időm. Ugyanígy ha nincs időm reggelizni, akkor útközben veszek valami péksütit. Több munkával ezt a felére lehet csökkenteni.
2012. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!