Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar velem a vőlegén...

Szakítani akar velem a vőlegényem, mert végleg haza jön kintről és újra akarja kezdeni az életét - nőzés miegyéb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a férfiakban ha nagy változás van, az ezt vonja maga után. ez lehet akár egy hosszú betegségből felépülés, vagy akár az is, amikor a párja terhes lesz, vagy épp szül. hogy ilyen változások miatt "meghülyülnek"

Jelenleg mindenért engem tesz felelőssé, beleköt mindenbe amit mondok, teszek, minden szavam kicsavarja, nem bírok vele. jeleztem neki azt is, hogy biztos azért ilyen velem, hogy mossa a saját lelkiismeretét, hogy nyugodt szívvel csajozzon, ha hazajön.

Nos. nézzem végig tehetetlenül, hogy vége?

Az összes tervünknek, álmunknak? Így?


2012. júl. 3. 20:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy úgy van vele, hogy jobbat érdemel nálad.
2012. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%

Hát, nincs más választásod. De ez elég szemét dolog volt tőle, hogy eddig vártál rá idehaza.

Szerintem komolyan beszéljetek erről Ti ketten. Ne következtess olyan dolgokból mint amiket leírtál, nem biztos, hogy a te párod is olyan.

2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél? Erre túl meglepő választ nem fogsz kapni. Vagy próbáld meg visszahódítani, vagy fogadd el, hogy ennyi volt, és vond le a tanulságokat. A kapcsolathoz mindkét fél akarata kell. Ő nem akarja, és teljesen mindegy, hogy miért nem. Hiába állapítod meg, hogy ez nem logikus vagy bunkó dolog részéről. Te nem őáltala vagy klassz ember. Keress valakit, aki megérdemel téged.
2012. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%

Kimondta,hogy szakítani akar?

Ha azt mondta vége és haza akar jönni,akkor ahhoz,hogy csajozik-e,már nem lesz közöd.

Ha nem akar szakítani,csak most feszültség van köztetek,akkor hogy jön ide a csajozás? Olyannal vádolod,amit nem tett.Ha még lehet tedd rendbe a kapcsolatotokat és maradj reális.Nem kell rémeket látni és feleslegesen vagdalkozni.

2012. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

elsőnek jelezném: megkérte a kezem.


amúgy ő maga fenyeget azzal, hogy csajozni fog, mert velem szakít és semmi közöm hozzá.

abszolut minden szavamba beleköt akármit mondok, teljesen más ember lett :(

2012. júl. 3. 20:42
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Ebben iagaza van.Ha szakítotok csajozhat.Nem úgy tűnik,mintha lenne beleszólásod a dolgokba.Talán csak annyi,hogy nem várod meg,míg kidob,hanem te szakítasz.
2012. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ő nem akar részt venni a javításban és menni akar, akkor hagyd. Nem érdemes túl sok erődet, idődet rá pazarolni, mert csak tönkre teszed magad lelkileg.
2012. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

és érdekes, hogy éveken át minden működött köztünk, csak amikor haza jön, akkor nem?

ezért alapozok az olvasmányokra. másra nem tudok.

2012. júl. 3. 20:44
 9/35 A kérdező kommentje:

amúgy nem igen értem ezt a sok negatív hozzáállást. hagy menjen, jóhogy csajozhat, jóhogy semmi közöm hozzá...


nem tudom hányan mondanák ezt a szerelmükről hasonló esetben.

2012. júl. 3. 20:46
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Mióta tart a kapcsolatotok?Valami előzménye csak kellett hogy legyen amiért úgy gondolkozik,hogy lezárja veled a kapcsolatot.Mielőtt külföldön kezdett dolgozni éltetek már együtt?
2012. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!