Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adhat sértődésre okot Facebook...

Adhat sértődésre okot Facebookon, a nem viszonzott like-olás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy like-olós felhasználó. Szinte semmit sem szoktam. Most csöppentem bele egy új közösségbe, ahol ha írok valamit, azt be-like-olgatják, én viszont nem tudom vissza-like-oljam őt is..Végülis csak egy kattintás, de ha belegondolok..minek? Mi értelme? Nem tudom adhat e sértődésre okot, illetve ha nem viszonzom, akkor elutasítónak gondolhatnak-e.

2012. júl. 26. 15:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már gyerekek, huszonévesek vagyunk.
2012. júl. 26. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell össze-vissza lájkolgatni. Különben sem tudják, hogy láttad-e a bejegyzést vagy sem. Ha sokáig nem lépsz be, már annyi új bejegyzés van, hogy simán feltételezhető, hogy nem is jutottál el az adott bejegyzésig a nézegetésben.
2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már ősfészbúkosnak számítok, és nekem az a tapasztalatom, hogy mindenkinek megvan a maga stílusa. Van, aki mindent lájkol, mindent megoszt, minden sz.rt kipróbál és mindent telerak szmájlikkal. Van, aki mosolykák nélkül ír és/vagy nem látja értelmét a Like gombnak, mint arra itt van az élő példa. Nem hiszem, hogy ez sértődésre adna okot. Lájkold azt, ami tényleg tetszik :)
2012. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond ,h van ez a like' gomb,de némelyik mindent belájkol ,de akkor meg már ugyanott van,mint az ,aki semmit nem likeolt.Nincs ennek értelme,ha meg valaki ezen megsértődik,az azért van,mert ezzel kel és fekszik,mintha életfontosságú lenne.Nem is értem az ilyet . Én szoktam néha felmenni,idézeteket olvasgatni,beszélgetni,de eszemben sincs mindenkit agyon lájkrohamozni..na meg a képe alá írni ,h szépséges ,csak azért mert ismerem. Némelyik szánalmas.

16L

2012. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigylem egyesek problémáit, de tényleg.
2012. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. júl. 26. 16:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen mindegy, hogy megsértődik-e ezen a másik vagy sem? A sértődés róla szól, nem rólad, vagy rólatok. :) Ha valaki meg akar sértődni, az azért teszi, mert szereti, nem azért mert te megsérted azzal, hogy nem az elvárásai szerint cselekszel. :)
2012. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!