Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha valakinek sohasem adatik meg a viszonzott szerelem?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer voltam nagyon szerelmes,a fiú is belém,2 évig jártunk,de kiszeretett belőlem. Úgy vélem,nekem ő volt az igai. Azóta senkit nem tudok úgy szeretni,és nagyon hiányzik,pedig a szakításnak is már 2 éve.

Most tetszik egy srác,de szerintem én neki nem. Félek,soha senkinek nem fogok tetszeni.


2012. máj. 27. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2012. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nekem nem is volt még komoly kapcsolatom pedig lassan 25 leszek!!:( 2 pasiba voltam szerelems, az utóbbi nagyon csúnyán átvert...szóval ...nem is birom azt elképzelni hogy valakibe úgy leszek szerelmes hogy ő is szeret szerelemmel, és nem is csal meg, és nem is lesz probléma, hanem jól érezzük együtt magunkat.Egyszer volt egy pasi szerelmes belém, akkor még 18 felé voltam, és gyerek fejjel, önzőbben viselkedtem vele, és könnyen szakitottam mert nem

volt az "igazi"...lehet ezt kaptam vissza:( Úgyhogy fel a fejjel, az élet majd úgy hozza biztos hogy sikerül Neked!!

2012. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2012. máj. 27. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
4 már tuti, kettőt jártak 2 év eltelt ;D
2012. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Am Én is 18 vagyok, és még életemben nem voltam szerelmes. Az is ritka hogy bejön egy csajszi ..úgy igazán. De pl olyat még egyáltalán nem találtam aki annyira érdekelt hogy oda is menjek hozzá.


Most vitatkozhatunk hogy melyik a rosszabb :D

2012. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de jó Nektek hogy 18 évesen ezen rágódtok..én meg 25 leszek..jó a megjelenésem, nem is vagyok hülye...de egyszerűen nem sikerül
2012. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, ne aggódj! Persze ahhoz, hogy új szerelmet találj, az kéne, hogy kinyílj a világnak, ne a volt kapcsolatodon rágódj, mert az a vonat már elment. Menny, szórakozz, élvezd az életet, fiatal vagy még. És ami nagyon fontos lenne, ne sajnáld és sajnáltasd magad, mert az csak panaszkodáshoz és magányhoz vezet. Irány élni!
2012. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogsz tetszeni csak ne mind a szoke hercegeket vedd eszre!
2012. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!