Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy történjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy történjen valami?! 14/l

Figyelt kérdés

(moderátoroknak üzenném:Ezt a kérdést már tegnap feltettem,de nagyon kevés választ kaptam,és kiemelni se tudom,ezért mégegyszer feltettem,ne tessék kitörölni.)Sziasztok!=)egy 14 éves lány vagyok,7. osztályos tanuló.Van egy 8. osztályos fiú,akibe "szerintem" szerelmes vagyok...legalábbis nagyon szimpatikus/nagyon tetszik nekem.

Köszönőviszonyban vagyunk kábé.Múlt héten kértem tőle tablóképet,azt mondta hogy szívesen ad..:)

Néha a suliban elkapom a pillantását,szokott "nézni" engem.Mindig köszön,és hogyha a közelében vagyok,akkor próbál vicces lenni..(legalábbis ezt vontam le következtetésből).Ez azt jelenti hogy bejövök neki?

Amúgy teljesen (amennyire ismerem) beleszerettem a személyiségébe.Humoros,kedves,aranyos.Az még "rá tesz" hogy sportol is,meg hangszeren is játszik(gitározik).Múltkor amikor kértem tőle a tablóképet,meg amikor köszönni szokott a lábam remegni szokott,de "nagyon komolyan".Ez most akkor azt jelenti hogy szerelmes vagyok belé,vagy csak tetszik,vagy mi?

Várom válaszaitokat! :)

Ő 15,én 14.



2012. máj. 26. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te tudod h szerelmes vagy-e belé
2012. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat látnám én is 14 vagyok és csaj...Én is szerelmes voltam egy 8.-os fiúba...Először írtam neki facebookon nagyon kedves volt és vicces is...ő is írt az én képemre majdnem megőrültem annyira örültem neki...Egyszer a suliba nekimentem olyan gáz volt...De kérdezte nem lett-e semmi bajom...annyira cukin *-* Én beleszerettem,de később mikor már arra került volna a sor,hogy jobban megismerem elkezdett velem bunkó lenni! :( Annyira elszomorított,és azt mondta soha nem fog velem járni,mert úgy csinálok,mintha ő egy famous(híres) ember lenne és rajongok érte...ez igaz volt ,Mert szerelmes voltam belé de már annyira,hogy rajongtam érte..ez persze nem tetszett neki így hát vége lett mindennek..Még most is durva visszagondolni,de szerintem szerelmes voltam én biztos vagyok benne :D
2012. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd el randira sulin kívül. Manapság már nem ciki, ha a lány hívja el a fiút.
2012. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

ezek a mai fiatalok, mi anno az általános iskolában rá se néztünk a fiúkra.

várd meg, míg leballagsz, majd utána pasizhatsz.

2012. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...és amúgy szerintetek tetszek neki?
2012. máj. 26. 15:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet hogy tetszel neki, beszélgess vele, aztán hívd el valahova. :)

bocicsoki2: ugyan kérlek... Anyukám 53 éves, mesélte, hogy ő is volt "szerelmes" ennyi idősen, sőt vasárnap csak azért ment a barátnőjével templomba, mert helyes volt a fiú aki ministrált. :) 8.-os volt, szerintem semmi baj nincs ezzel.

2012. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 26. 18:55
 8/11 anonim válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele . Nekem bejött:))
2012. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet,megpróbálok többet beszélgetni vele! :)
2012. máj. 27. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos tetszel neki,csak próbálkozz nyugodtan.

Hogy szerelmes vagy-e azt nem tudom,neked kell tudnod mit érzel.De ezek alapján ahogy írtál róla elég valószínnek tartom.

2012. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!