Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, és teljesen beleszerettem egy másik lányba. Sok embertől hallottam már, hogy ilyen korban megfordul az emberek fejében az azonos neműekhez való vonzódás. Vajon miért van ez így?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kor kapcsán nem tudok mit mondani, de ami magát a jelenséget illeti, nem vagy egyedül:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__18..


Láthatólag ez eléggé természetes, és többnyire még a fiúk is csak örülnek neki, ha egy lányt érdekelnek a lányok is.


Persze lehet, hogy esetedben egyszerűen csak kíváncsiságról van szó. Ez általában mindig csak a tapasztalattal derül ki; idővel egyértelműen rá fogsz jönni, hogy ide vonzódsz-e vagy oda, vagy ide is, meg oda is. Semmi gond, a lényeg csak annyi, hogy ne aggódj, és legyél nyugodt. Baj semmiképp sincs, idővel meg kialakulnak a dolgok mindenhogyan.

2009. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ez így. De később rájöttem,hogy csak azért mert az a lány aki iránt többet éreztem ő is olyan csalódott volt a pasikban mint én. nem voltmég egyikünknek sem barátja csak szerelmesek voltunk,viszonzatlanul. Valószínű,hogy azért éreztem többet,mert el voltam keseredve,és azt hittem sosem lesz jobb. De jobb lett. Lassan egy éves kapcsolatom van... egy... sráccal! :)

Szerintem ne kapkodj el semmit. Viszont ha később sem változik,és a fiúk nem is vonzanak akkor el kell fogadnod. MEllesleg szerintem egyáltalán nem cikis. Az legyél,aki lenni akarsz,vagy akinek... születtél (ebben az esetben).

2009. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!