Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz valaki ilyet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz valaki ilyet, ha bevallod mit érzel? Ésszerű magatartás egy felnőtt embertől?

Figyelt kérdés

Ha adott két, nevezzük barátnak. Az egyik bevallja a másiknak, hogy nagyon sokat jelent neki, lehet jobb lenne nem beszélni, kerülni egymást, ha nem kölcsönös. Okkal tette, mert úgy érzi a másik is vonzódik hozzá, hát bepróbálkozott.

Erre a másik semmit nem reagál, napokra eltünik. Nem mond igent, de nemet sem.


Sms-ben zajlott a téma.


Pár nappal később amikor beszélsz vele úgy tesz, mintha mi sem történt volna. És elkezd újra érdeklődést mutatni, keres sokszor.


2012. jún. 14. 06:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor rá kell kérdezni hogy most mi a válasza a kérdésedre de ha figyelmen kivül hagyja akkor valoszinüleg ő meg csak barát akar lenni és semmi több annak ellenére hogy ezt illene megbeszélni még egy bartságban is nem pedig smeminek nézni a témát
2012. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az sem felnőtt magatartás, hogy felnőttként s,s-ben beszéltek ilyen dolgokról. És ez hogy inkabb ne beszéljünk ha nem kölcsönös sms-ben teljesen máshogy jön le mint ahogy te azt értetted!
2012. jún. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem így terveztem, a helyzet adta így. Este találkoztam vele, elment, én pedig olyan állapotban voltam, hogy aztondtam elég, most elmondom neki. Így jött a hülye ötlet. Mindegy, már megtörtént, de szerintem egy választ megérdemelte volna.


Amikor 3 nap múlva találkoztunk, nagyon komolyan nézett rám. Nem szóltam hozzá, nem akartam kezdeményezni a beszélgetést, elemntem köszönés nélkül mellette, mert nem vettem észre. Ő pedig utánnam szólt, váltott velem pár szót és ennyi volt.

Majd felhívott, beszélgettünk, de ezt a témát fel sem hoztunk. És minden maradt a régiben, mint előtte.

2012. jún. 14. 07:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem bátor dolog SMS-ben is bevallani egy ilyet. Jobb, mint egész életükben úgy barátkozni, hogy az egyik (vagy akár mindkettő) fél többet érez barátságnál, de sosem vallják be a másiknak.

Két lehetőség van:

1. Azért nem válaszol, mert nem akar többet barátságnál, és abban reménykedik, hogy minden mehet tovább úgy, mint ezelőtt, és azt gondolja neked is jobb így, hogy nem hozza szóba, nem utasít kereken vissza.

2. Fél ettől az egésztől, vagy esetleg még gondolkodik a dolgon.

Az én véleményem, hogy az 1.-nek nagyobb a valószínűsége. Persze ez nem biztos.

Ha nem kérdezel rá tisztán, akkor nem fogsz választ kapni. Jobb, ha személyesen kérdezel rá, mert akkor látod a reakcióját, és nem nagyon tud kitérni a válasz alól. Rákérdezhetsz simán úgy is, hogy: "Amúgy mi a véleményed arról, amit sms-ben írtam? Mert nem kaptam választ. Gondolom ez nem-et jelent.". Valószínűleg az lesz rá hirtelen a reakciója, hogy "milyen sms?", de pontosan tudni fogja, hogy mire gondolsz. Ne hagyd válasz nélkül elmenni. Jobb, ha letisztázzátok, még ha nem is érez úgy irántad, mint ahogy te ő iránta.

2012. jún. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hibáztam, de amikor ez elindult én nem barátságnak éreztem. Ahogy viselkedett, ahogy rám nézett, teljesen azt éreztem, hogy ebből lesz valami. Telt az idő, nem történt semmi, de néha olyanokat tett, hogy kiborultam tőle, mert azt mondtam nem igaz, hogy nem valjja be végre mit érez, akkor majd én.


De ennyit értem el vele.

2012. jún. 14. 07:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem bátor, hanem őrült tettnek nevezném.
2012. jún. 14. 07:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, őrültségnek érzed, de nem az. Legalább nem szenvedsz majd mindig, mikor olyat tesz, amiből azt gondolod, hogy tetszel neki - bárhogy is alakul.
2012. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam, amikor írtam neki. Vagy kölcsönös és velem lesz, vagy nem kölcsönös és békén hagy.


Egyik sem következett be, szóval nem lettem okosabb! :)

2012. jún. 14. 07:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem váratlanul jött a vallomás számára és nem tudott hogyan reagálni.Azt inkább jobb,ha nem beszéled be magadnak, hogy nagyon komolyan nézett meg ilyeneket. Nagyobb a valószínűsége, hogy inkább nem a válasz,fel sem hozta neked a témát. Már a barátságotok tuti nem lesz ugyanolyan :S
2012. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt gondoltam, de a baratságunk megtört pár hétre, és újra keres azóta. Többet, mint előtte, ezért érthetetlen.


Ez a vallomás dolog 6 hónapja volt, azóta is barátok vagyunk. Mindig megkeres.

2012. jún. 14. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!