Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha az ember...

Szerintetek ciki, ha az ember turkálóban vásárol?

Figyelt kérdés
turi, háda, turkáló, használt ruha, ciki

2012. júl. 29. 14:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
35%
Nem ciki. Én azon jobban kiakadok, mikor tehetősebbek is ott vásárolnak.
2012. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem az. Most kiakad az előttem szóló, mert tehetősebb vagyok, ez nem jelenti azt, hogy értelmetlenül szórom a pénzt.
2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ciki. Vannak ismerőseim akik még ott tartanak, hogy elmennek a plázába és méregdrága pénzért bizonyos márkákat vásárolnak, mert ettől érzik magukat menőnek. De most komolyan! ez nem nagyon ostobaság? nehogy már egy márkától érezzem magam menőnek. A turik sem a régiek már. Ott is egy csomó ruha vadi új. Annyi hogy ki kell mosni őket mielőtt felvennénk. Nem mondom persze az új ruhának is meg van a maga varázsa, hogy csak a tiéd, és új szaga van, de például egy farmer esetében nekem ez a dolog nem éri meg az üzleti oldaláról. Egy turiban megveszem 1000 Ft-ért, akkor minek adnék ki érte 14.000-ret??? Amikor ugyanazt kapom? jól kell tudni válogatni. Ami olcsó a boltban, azt ott érdemes megvenni, vagy pl cipőt, csízmát, ami fontos hogy új legyen. De például farmert, pulóvert, esetleg kabátot már inkább turiban veszek. Arról nem is beszélve, hogy a bolt hátránya meg az hogy sorozatgyártás van, és a ruhapolcról a sok egyformából kiveszel egyet, és még ott marad 20 ugyanolyan, ami másnap veled szembe fog jönni az utcán. Engem például ez zavar.
2012. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
nem ciki, és jó érzéssel tölt el hogy ha megdicsérnek..: ) és közben én tudom hogy alig került valamibe..;)
2012. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki.

Anyósom talált nekem olyan hosszúszárú, fekete bőrcsizmát, amit a márka boltban 45ezerért árultak-uaz a márka, típus,teljesen új, nem hsznált állapotban.

Nagyon jó dolgokat lehet kifogni.

Ráadásul sok "menő" ruhaüzletbe a selejtesebb árut hozzák külföldről.

2012. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

dehogy ciki. ezerszer jobb minőséget lehet tureiban kifogni, és egyedi is.

az igaz, hogyha valaki mindenáron divatos akar lenni, annak rengeteg ruhát át kell válogatnia, de aki csak szimplán olyat keres, ami jól áll, kényelmes, szép és olcsó, annak a turi egy mennyország lehet

2012. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
nem ciki,én sulikezdés előtt is oda készülök bevásárolni,egyrészt anyagiak végett,másrészt sokkal egyedibb,és minőségibb cuccok vannak,mint máshol
2012. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is tök jó és szeretek ott vásárolni.

Az indokokat már leíírták az előző hozzászóláasokban.

2012. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Sokak szerint gáz. Én pl rengeteg embertől hallom, hogy be nem tennék a lábukat egy turkálóba. Ugyanakkor rólam se feltételeznék, hogy turkálóból öltözök. Ha olyan helyre mész ahol minőségi angol, márkás darabokat lehet kifogni sok esetben újonnan v. egyszer-kétszer használtan, meg nem mondják majd, hogy turis cucc. Én egyébként nem szoktam tagadni. Ha megkérdezik honnan van egy cuccom rögtön rávágom, hogy turkálóból. Ilyenkor mindig meglepődnek, mert még elég sok emberben él az, hogy turiban csak rongyokat lehet kapni.. Én jó 2-3 éve turizom már, kilós angol turiban. Azóta lecseréltem a ruhatáram, márkás minőségi holmikat hordok fillérekért.
2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. 15-20 évvel ezelőtt még az ilyen turkálókban, vagy jobban mondva bizományi boltokban valóban agyonhasznált, elég rosszul kinéző cuccok voltak. Ezért maradt meg az előítélet. Manapság már jóformán használt ruhát sem találok a használtruha boltban. Legalábbis, amiket eddig kifogtam mind szinte vagy teljesen új volt. A legutóbbi fogásom egy márkás, kitűnő anyagból készült, teljesen új edzőtop volt 200 ft-ért.
2012. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!