Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy Kim Kardash...

Normális, hogy egy Kim Kardashianhoz hasonló ember Zaraban is vásárol? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ne értsetek félre, én nagyon szeretem a Zarat és a ruháim nagyrésze onnan van, de azt hittem, hogy ez a márka csak ilyen hozzám hasonló földi halandók számára lett létrehozva. Kim a legnagyobb divatcégektől vásárolhatna. A Zara mégis nagyon jónak számít?


2011. dec. 29. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Zara pont egy ilyen nagy divatcég.Jó,vannak nagyobbak is.nyilván.De azért ez sem az utolsó,csak ez elérhető áron van,nem úgy mint pl a Gucci stb.szerintem.
2011. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát Én például nem tehetem meg,hogy a Zaraban vásároljak,úgyhogy Te innentől kezdve tudd magad "szerencsés földi halandónak"! Pedig az Én stílusom lenne,imádnám,de nem az Én pénztárcámnak való. Örülök,ha turiban kifogok belőle.:)
2011. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
hát a Zara nem hinném, hogy oly' nagy márka lenne, persze ismerem, nem azért.. csak ennél nevesebbek is léteznek, szvl furcsa, hogy ilyet hord.. erre lehet nála mondani, h ciki:)
2011. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a ciki. Nem az,hogy a Zaraban vásárol,ami lehetne egy névtelen márka is,ha a stílus amit képvisel jó. Második voltam.

2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

igen, az igaz, hogy nem egy kínaival talál mert vannak kicsit drágább cuccok is ám a zaraban (pl. egy egyszerű bőrdzseki 5O ezer ft, ami nem a legolcsóbb), de mégis...nem a chanel meg társaival egy lapon emlegethető. nem? :S

nem mondanám, hogy ciki ez Kimnek, jó példának inkább fel lehet fogni, de nem gondoltam volna, hogy ő is képes besétálni egy zara üzletbe.

kedves második, turiban is lehet stílusos cuccokat találni, ne aggódj emiatt! :)

2011. dec. 29. 20:11
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem aggódom,Én büszke vagyok arra,hogy olcsón veszek minőséget inkább,minthogy kínaizzak. Nagy Vaterás is vagyok,ott is kifog az ember vadi új holmikat is... már ha lenne pénzem sem hiszem,hogy le tudnék erről a "jót jó áron venni" logikáról tenni.

Te viszont tudjál róla,hogy ha Zarából van a ruháid nagy része,akkor tedd össze a két kezed!:) Látod még egy híresség is onnan vásárol,nem hiába.

2011. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a jó tanácsot, meg is fogadom! :)

épp nézem, hogy Kimet nagyon gyakran látni Zaras szatyorral meg kaptam egy képet Selena Gomezről is, amint a Zaraban vásárol. hát ez kicsit meglepett, de jól esik látni, hogy nem rugaszkodtak el ők sem olyan nagyon a földtől.

2011. dec. 29. 20:34
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt nem hiszem el, hogy lehetnek a Foldon ilyen emberek akiknek az a legnagyobb gondjuk, hogy Kim hol vásárol, miért o nem ember?! Bassz.s ilyen embereket nem tudok megérteni, attól h. sztár még ugyanolyan ember mint a tobbi! Ilyen buta dolgok helyett foglalkozhatnál azzal, hogy hány millió embernek nincs mit enni a foldon, és hiddel nekik nem azon jár az eszuk h. Kim mit vesz, és hol! Én is adok magamra és szeretem a szép cuccokat, de soha az életbe nem jutna ilyen eszembe hogy kitegyek ilyen kérdést....ez csak ilyen 13 éves kiscsaj gondolkodására vall, már meg sem haragudj, és nem provokálásnak szántam!
2011. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

már meg ne haragudj, de a te válaszod sem vall 13 éves kislánynál érettebb emberre!

megláttam egy képet Kimről, furának találtam, hogy Zaraban vásárol, kiírtam egy kérdést. ettől még nem leszek bunkó, sem pedig buta és ugyanúgy foglalkoztat a szegény afrikai éhező gyerekek és utcára dobot kiskutyák sorsa, mint eddig! nem is értem hogy képes valaki ilyesmikre következtetni egy kérdésből... na mindegy, ez nem engem minősít.

2011. dec. 29. 20:47
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
...én meg csak leírtam a véleményemet, hogy lehet ilyen kérdést feltenni, ezzel szerintem még nem mondtam semmi rosszat, és istenem nem fogok osszeomlani, ha te vagy mások ezt másképp gondolják, de szerintem egy ép eszu ember nem ilyeneken gondolkozik, hanem van más gondja, baja! Jah és nem is engem minosít, és akk gondolom eltaláltam h 13 éves vagy, ha nem is tiltakozol! ;)
2011. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!