Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen az álomcsa...

Dorka970614 kérdése:

Fiúk, nektek milyen az álomcsaj? 15/L

Figyelt kérdés

Kort és nemet is légyszi!:-)

Tudom, hogy ezt nem lehet előrre megmondani, de biztos van egy olyan elképzelésetek, hogy na egy ilyen nővel biztosan járnék. :dd

Kíváncsi vagyok rá, hogy ez külsőre/belsőre milyen nektek. Előrre is köszi!^^



2012. júl. 29. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Legyen gyönyörűszép barna szeme,a haja mindegy csak ne legyen rövid,ne legyen nálam magasabb (175 vagyok) Az alakja ne legyen se deszka se pedig nagyon duci,és legyen életvidám de néha legyen kacér is.Ha te ilyesmi vagy akkor szívesen megismerkednék veled :D 15/F
2012. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Külsőre:nem kövér,szépek a szemei,csókos szája van,sportos teste.

Belsőre:nem ribanc,bújós,okos,lehet vele beszélgetni,érti a viccet,szeret szexelni(mint én),nyilt,őszinte.

Nem sok minden,de aki nekem megfelelne,én nem kellek neki,akinek én kellenék,általában ribanc,vagy ritka csúnya.Jó,hát nem vagyok öreg a magam 23 évével,de eddig nem sok olyan volt,akivel meg lett volna az összhang.

2012. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nekem bőven elég, ha jellemre megfog és nem sok felesleg van rajta és akkor már kapna is esélyt tőlem, de a lányok már nem ilyen elnézőek az irányomba, pedig sok lánynak bejöttem már.
2012. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kicsit legyen kisebb nálam (180cm vagyok).

Kb ilyen "picipoci" [link]


és ne legyen "lapos". 70 max 75-ös mellméret (eredeti! szilikonossal nem kezdek) :) + elöny ha a lábmérete is 37-38 körüli max. (kedvencem a pici talp :D )


fenékre meg olyan kissé kintebb van mint a hát, de nem túl magas.

[link]


Ez az ilyen "álomkülső" számomra. (fekete haj a gyengém).


Viselkedésileg: Legyen korához illő, azért nem szeretem, ha valaki hamar ágybabujik pasival, mert személyiségileg hamarabb érik, így van már hogy 17 évesen "redikül"-el jár iskolába, akár magassarkúba. Aminél kedvlomhasztóbb nincs.


18-20-22-éves korig simán hátitáska, sima ruha, sima sportcipő, nem kell túlzásba vinni.


Természetileg meg szeretem az olyat aki igényli a törödést. (mert sokan vannak akik nem), teszem azt, együttalvás esetén ne tudjon anélkül elaludni hogy legalább egy fél órára oda ne bújon hozzám, vagy akár így aludjon el.


Bár etéren sincsenek horibilis igényeim, mondjuk legrelativabban ezt úgy lehetne megfogalmazni:


"kissé visszahúzodó szeretethiányos, de mégis legbelül valamennyire vagány/vad csajszi."

2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18/f elfelejtettem
2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Legyen perverz!
2012. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hát nem tizenöt éves az biztos
2012. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

külső:

tetoválások, fültágító, vöröses-narancssárgás hosszú haj, kb 50-60 kg közötti testsúly, 165-175 cm magas, gyönyörű kék szemek. 17.-20. életéve között járjon.

belső : különleges legyen, idegenkedő, visszautasító, küzdeni kelljen érte, legyen nehezen megkapható, bizonytalan, okos, életrevaló, empatikus,


19/F

2012. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Duci, hosszú szőkésbarna hajjal. Legyen őszinte, de kedves. Ne legyen nagyképű, és ne legyen túl magas. Legyen vidám és nőies, de ez utóbbi ne a tűsarok méretén és a "vakolat vastagságán" látszódjon meg. Legyen szép, ápolt pofija, és persze igényes, de ne túl cicomázott külseje, ruházata. Ne dohányozzon!

(Mit takar a duci és alacsony? 160/80+)

Számomra ilyen lenne az álomleányzó, akit persze még nem sikerült megtalálni :)


15F

2012. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideálom, a combosabb 30évesek meg a törpe 14 évesek is bejöhetnek, ilyen szinten nem vagyok olyan válogatós mint az átlag de meg kell ütnie egy szintet! Legyen törékeny, és vmennyire határozatlan lány, esetleg ügyetlen. Mutassa ki vmennyire a szexualitását, nah meg ha szexéhes az minden fiúnál előny! Mell méret nem lényeges csak a forma, legyen 170 centi alatti. Legyen aranyos/bájos, ne ilyen bunkó-flegma párosítás, azokból túl sok van MO-on, ne legyen túl okos sem. HA nevetgélősebb, szófosósabb fajta azt is díjazom! Jó lenne ha szeretné az animéket, és a csokit.

Nah kb ennyi :D

Jah és a távkapcsolatot nem bírnám szal csak BAZ megyei kéne!


F18 183cm vékony/szálkás

2012. júl. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!