Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó fiúk miért nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó fiúk miért nem jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
az van h nem vagyok csúnya és volt is egy pár barátnőm de semmire nem mentem velük.mindig odaadó voltam és nem bántottam meg őket még is vége lett.az eggyik mondta is h nem szereti a túl jó fiúkat és én az vagyok.jobb lenne ha kicsit szemetebb,flegmább lennék mert az jön be nekik h szenvednek v mi?
2012. júl. 29. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert olyan, hogy "jó fiúk" csak a mesében léteznek!
2012. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
ne legyél papucs.
2012. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert számomra unalmasak a "jó" fiúk. Még egy "rossz" fiúval élsz. :D
2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Nem akart megsérteni téged azzal, hogy határozatlan papucs vagy, azért mondott jó fiút.

Egy nőnek férfi kell.

21/L

2012. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
a nőknek csak a pénz számít nem a jófiúság
2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

igen mi csajok unalmasnak találjuk a papucs féle tipusu pasikat, akik mindent megtesznek. egy darabig persze jol esik hogy ennyire megalázzák magukat, de egy kis idő után már tökre zavaro.

és igen szeretjük a rosszu fiukat :D :D

2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha egy jó fiúval jár egy lány, sanszos hogy ha találkozik egy rossz fiúval gyorsan kidobja az előbb említett srácot. Hogy miért? Mert a nőknek mindig az kell amit/akit nem kaphatnak meg! És ezt tapasztalatból mondom...


19/N

2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
feltűnően őszinték ma a csajok :D
2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

beszéltem erről egy csinosnak mondható lánnyal, ő azt mondta, h ki nem állhatja az állandóan helyeslő, bológató faszikat, szó mi szó mindig kell egy kis tűz, emelett lehetsz még odaadó, az sose rossz, de az lehet a bajod, hogy


"piedesztálra emeled a puncit"


úgy értem a nőt nem egyenrangú félként kezeled, hanem többre tartod magadnál, állandóan megfelelni akarsz, a saját akaratod ellenében is


(bár ez csak az én véleményem)

2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

A jófiúság-rosszfiúság természetesen nem erkölcsi kategóriák, nem a jólfésült gyerek vs. Bőrdzsekis motoros küzdelmét játsszuk. A két kategória közti fő különbség abban mutatkozik, hogyan viszonyulnak a saját szexualitásukhoz, és hogyan közelednek a nőkhöz. Amíg a rosszfiú nyíltan vállalja, hogy férfi, és kimutatja vágyát a nő iránt, a jófiú esetlenül próbálja eltitkolni azt, es vagy baráti közeledésnek álcázza az érdeklődését, vagy éppen átcsúszik a ló másik oldalára, és elvetélt romantikus akciókba kezd (virág, szerelmeslevél, vallomás, stb.).


Nehéz meghatározni, hogy mitől nő fel valaki jófiúként, én elsősorban a családi hátteret tudom felhozni. En pl. egyértelműen azért lettem jófiú, mert megfelelési kényszerben neveltek fel (tedd meg, amit mások mondanak, es akkor fognak szeretni), ráadásul elvalt anya mellett felnőve nem volt előttem férfiminta, es érvényesülhetett egy nagyon torz, nők hamis vágyálmaiból interpretált férfikép ("udvaroljál", szolgáld ki a csajt, nehogy megsértsd, fizess mindent, stb.). Talán Te is hasonló háttérrel nőttel fel. Fontos, hogy megértsd, mi tett jófiúvá, hogy tudd orvosolni. A jó hír ugyanis, hogy ezt az egészet meg tudod változtatni.


Az első es nagyon fontos dolog, amire rá kell jönnöd: NEM AKKOR FOGNAK SZERETNI AZ EMBEREK, HA MINDENARON MEG AKARSZ FELELNI NEKIK. Nagybetűvel írtam, mert ez a legfontosabb szabály. Ez persze nem jelenti azt, hogy direkt bunkónak kell lenni, de ne parázz attól, mit gondolnak rólad mások, merd vállalni a saját véleményed, es merj ellentmondani. Hogy csapódik le ez csajozáskor? A tipikus jófiú tulajdonképpen azt igyekszik bizonyítani a nőnek, hogy jó szolga: mindenben egyetért, nem mond ellent, bólogat, meghívja italra, fizeti a vacsorát, az egész magatartása mesterkelt. Ezzel viszont csak azt bizonyítja, hogy alacsonyabb státuszú, mint a nő. Neki kell tepernie es megfelelnie, es a nő osztja azt a kegyet, hogy vele van egy ideig.


AZONBAN A NŐKNEK NEM EZ KELL! Nekik nem szolgára van szükségük, hanem pont ellenkezőleg: vezetőre! Olyan férfira, akire felnézhetnek, aki képes őket gyengéden irányítani, megvédeni es szórakoztatni. Az ilyen férfiak az alfa hímek, es ok egyértelműen "rosszfiúsan" viselkednek. Meg egyszer: a rosszfiúság nem azt jelenti, hogy parasztkodni kell a nővel, meg fitogtatni az erődet. Ez inkább azoknak a sajátja, akik csak önbizalmat tettetnek. A valódi magabiztosságnak nincs szüksége erőfitogtatásra. Az ilyen férfi nagy értéktudattal bír, tudja hogy KELL A NONEK, tehát nem o teper, hogy lenyűgözze a nőt, hanem pont ellenkezőleg: megadja a lehetőséget, hogy a no kaparjon őutána. Mindez abból adódik, hogy magasabb státuszt mutat a nőnél, nem alattvalóként viselkedik, hanem vezetőként.


A jófiú fura sajátsága, hogy gyakran megpróbálja eltitkolni a valódi vonzalmat a nő felé, és közeledését baráti szándéknak álcázza.

Ezért jobb, ha mar a LEGELEJEN egyértelműen jelzed, hogy Téged ő mint nő érdekel, es nem mint barát. Tudom, hogy ez nagyon nehéz, mert a jófiú valamiért ösztönösen cikinek érzi, hogy kinyilvánítsa a szándékait a lány előtt (en is mindig ezt éreztem), pedig ez csak haszonnal jár. Ha mar az elején tiszta sor, miért vagy ott, akkor nem érhet meglepetés. Ha elküld, ok, így jártál, ha nem, akkor pedig onnantól már könnyű összejönni a csajjal. Igazából ez a legnehezebb: meg tanulni szexuálisan viselkedni, tehát egyértelműen (de nem bunkó módon) ereztetni a csajjal, hogy ő mint nő bejön Neked. Nem szabad, hogy ezt cikinek erezd, mar csak azért sem, mert ha bármilyen okból találkozni akarsz egy lánnyal, egyből arra fog gondolni, hogy akarsz tőle valamit "úgy" (hidd el,tapasztalat..).tehát nem tudod előtte eltitkolni a vonzalmadat, akkor a legegyszerűbb, ha meg sem próbálod.


Végezetül és összefoglalásul par gyakorlati tanács:


1. Hogyan tekintsd magadra

Kezdj el magadra "szextárgyként" tekinteni, akit kívánnak a nők. Soha ne hangsúlyozd, hogy szar egyedül, vagy, hogy szükséged van valakire, mert a szánalom vonzalomgyilkos. Igyekezz mindent megtenni, hogy értékesebb legyél a nők szemében: javíts az öltözködéseden, formáld a tested, legyél igényes, legyél sikeres abban, amit csinálsz. De a legfontosabb, hogy arra rájöjj, Te képviseled a magasabb érteket. Ez nem valamiféle hímsoviniszta duma, hanem tény: a nőknek az olyan férfi kell, akiről úgy érzik, értékesebb, mint ok. Tehát nem szolga kell nekik es nem cuki kisgyerek, hanem FERFI. Neked pedig el kell hinned magadról, hogy olyan férfi vagy, akire a nőnek SZUKSEGE VAN. Tehát nem Neked kell pedáloznod, hogy bejöjj neki, hanem csak lehetőséget adsz (pl. egy randival), hogy megismerjen Téged, hogy belepjen a Te világodba, ha jól keveri a lapjait.


2. Hogyan közelíts meg egy nőt

Erről csak a jófiúság-rosszfiúság szempontjából írok. Ahogy fentebb utaltam rá, soha ne próbáld eltitkolni, ha tetszik valaki, viszont hősszerelmesbe se menj át. Nagyon lazán kell a dolgot venni, hiszen egyszerre akar 20 nő is tetszhet, nem? Tehát odamenni egyhez es randira hívni nem valami nagy szerelemvallás, hanem egy totál hétköznapi dolog a számodra, neki viszont KITUNTETES. Igyekezz minél több testi kontaktust létesíteni MINDENKIVEL: szokj hozza, hogy átkarolod az embereket, megöleled őket üdvözlésül, stb. Ha hozzászoksz, hogy mindenkivel így viselkedsz, akkor ezt nőknél is teljes természetességgel fogod alkalmazni, márpedig a csábítás egyik legfontosabb eszköze a testi érintés.


3. Hogyan viselkedj a nőkkel

A jófiúság egyfajta rosszul értelmezett illedelmességből adódik, tehát azért viselkedünk jófiúként, mert azt hisszük, így normális, így diktálja az illem. Pedig óriási különbség van a gentleman es a balek között. Légy gentleman, aki kinyitja előtte az ajtót, feladja rá a kabátot, és illemtudóan viselkedik, de ne légy balek, aki barmit megtenne, csakhogy a közelében maradhasson. SOHA nem hívunk meg nőt italra, ha pedig vacsorázni megyünk, megosztozunk a költségeken. Virágot sem veszünk, hiszen ez mind azt mutatja, hogy nem vagy elég jó neki, es ezt anyagiakkal akarod kompenzálni, mintegy "megvéve" őt. Ha valamivel nem értesz egyet, azt mondd, ne bólogass mindenre, legyen saját véleményed. Merj bátran hozzáérni, megfogni a kezet, atkarolni a vallat, stb.

Töménytelen dolgot írhatnék meg, de szerintem a lényeg megvan.


nagyjából ennyi. :D

2012. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!