Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen vicces hülyeségeket...

Milyen vicces hülyeségeket csináltatok kiskorotokban?

Figyelt kérdés
Én kb 10 éves lehetettem, nyáron volt, hogy kimentem az erkélyre, és egy vödör vízzel locsoltam magam. a vödörnyi vizet aztán kiöntöttem az erkélyre direkt, járólapozva volt az erkély, és csúszott, elkezdtem négykézlábon táncolni, meg csúszogatni, mintha valami csúszdában lennék xddd nagyon gáz
2012. aug. 1. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicseréltem a sót és a cukrot. Na az vicces volt.
2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok hülyeséget csináltam kiskoromban,elég nyugis voltam,de sokszor elszöktem otthonról.
2012. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Megirom neked privibe mert amit en csinaltam az nagyon ciki.
2012. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se csináltam olyan nagy hülyeségeket, de volt olyan hogy beleszívtam anyukám égő cigijébe, (persze amikor nem volt ott) :D meg egyszer (kérlek ne nézz pszihópatának) de meg akartam mérgezni a tesóm, egy ilyen parfümmel (nem olyan nyomós parfüm hanem másmilyen és kicsi) szóval azt "belemártottam" a poharába és ivott belőle..aztán kiderült:S de nem lett semmi baja :)


mindig valami rosszaságon törtem a fejem xd

2012. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

írok párat:)):


műpadló volt az uncsitesómék szobájába,öntöttünk rá vizet,és azon csúszkáltunk...:)


a dunyha huzatába belemásztunk,és legördültünk vele az ágyról:)persze akkor volt jó,mikor 4-en voltunk a takaróba:))


földbe szúrt napernyőre spárgával rákötöttük a triciklit,dömpert,meg ilyesmit,és mentünk körbe-körbe...ez volt a ringisünk:)


bicikliből időgépet csináltunk,rászereltünk órát,szalagot,rossz billentyűzetet,meg ilyesmit:))


sítalp-al belefutottunk a búzamezőbe:))


a bejárati ajtó előtti lépcsőről (6 lépcsőfok) nyitott esernyővel ugráltunk:))


spárgára kötött plüss állatokat lógattunk ki az emeleti ablakból,az udvaron lévő tesómnak bekötött szemmel meg kellett találnia őket:)



mikor idősebbek lettünk,anyuék megvették az első kameránkat,állványra tettük a tv elé,a tv-t lehalkítottuk teljesen,és sorozatokat szinkronizáltunk.:)és persze rengeteg filmet forgattunk:))pl.:jackasst:úgy,hogy nyáron télapónak öltöztünk,és egy piros szekérben ülve hajtottunk bele az árokba:))


és még sok-sok hülyeséget:))szép gyerek korom volt:))

2012. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hatodikról kipisiltem, tojást, játékot dobáltam ki az ablakból.
2015. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Én lepisiltem a családi házunk erkélyéről az akkori haverommal. Macskákat is pörgettem a lábuknál fogva, aztán eldobtam őket.
2015. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fekete kutyánkat nyáron bemeszeltem fehérre (kint hagyták a meszet az udvaron), mert mindíg azt hallottam, hogy nyáron nem jó feketében lenni és sajnáltam hogy olyan melege van.


Félig megkopasztottam egy tyúkot élve.Azért csak félig, mert sikerült elszabadulnia, átrepült a kerítésen és világgá menekült.Tyúkhúslevest akartam csinálni anyuéknak.Hát leves nem lett, de mivel az egész kert teli volt tollakkal, kiderült mit tettem és persze ezért is csak szodást kaptam, pedig én csak jót akartam.

2015. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte soha nem voltam rossz, de sokszor fura és (nyárs)polgárpukkasztó dolgokat csinálta.


Fürdőszobánk teljesen csempézett volt és a plafon is valami vízálló lehet, mert a zuhany sem áztatta el. Mind ez elegánsnak számító zöldövezet határán lévő családi házban. Pont főútra nyíló autóbeállóval. No sokszor csináltunk gőzt a fürdőszobában a gázbojlerrel és utána egy szál frottírtörülközővel a derekunkra kötve kimenetünk még a régi komoly 80-as évek beli hóba, és nem egyszer poénból a teli autóbejáró kapunk kívülre megnézni a postaládát. Testvérem, ha nézték azt kérdezte: Mi az, nem láttak még fehér embert?


Komplett bunkert építettünk a ~60nm szenes/fás tűzelőtárolós pincéből. Az családban kiselejtezett bútorokból és dolgokból.


!!! Ne csináld nagyon komoly baj lehet belőle és mérgező zárt térben vagy közelről!!!


Műanyag katonákat égetünk el. Egyszer az egyiket a kezemben gyújtottam meg, és óvatlanul fordítva kézfejem egy babszem nagyságú égő cseppet, a jobb középső ujjam, középső percének pont síkban húsába olvadása oltotta el. Mind ezt a fészerben, és a csapok a telek és ház másik felén, anyámék meg ~10 méterre a nappaliban. Üvöltést fog összeszorítva elnyomva, ablakok alatt osontam hátra a kerti vízcsaphoz, és addigra már teljesen beleszilárdult, műanyaggal "bélélt" ujjam fájdalmát hideg vízzel csillapítottam. Majd a hideg víz alatt, miután meggyőződtem róla, hogy a hideg vizes eldermedés után, rendesen működik a kezem, kitéptem a műanyag darabot a kezemből, majd a vérzősebet kimostam, és úgy másik marokkal elszorítva a vérzést, szöktem be a fürdőszobába. Ott újbóli alaposabb kézmosás, de hogy a sebe ne kerüljön szappan. És után sebbenzinnel én buta átmostam kezem, és a sebem kimostam. A sebbenzin is toxikus.

2015. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megkértek,hogy a gyümölcslevesbe hozzak egy kis cukrot.Na de összekevertem a sóval :D Mire kihűlt,beleraktuk :D ..és nem mondom a reakciókat,ki kellett önteni a levest :'D
2017. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!