Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szoktak röhögni azon,...

Miért szoktak röhögni azon, ha valaki egy bulin elhányja magát, meg általában mindenféle baromságot csinál? Ezen mi olyan vicces?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Mindig, ha megyünk valahova nagyritkán bulizni, ez az egy, amitől rettegek, hogy rosszul leszek. Utálok hányni, utálom azt a gyomorforgató érzést, ami előtte van, azt a halálfélelmet, azt a gyengeséget, kiszolgáltatottságot. Egy idegen helyen, ahol rengeteg kötekedő ember van, vagy olyanok, akik hasznot húzhatnak abból, hogy a másik magatehetetlen, aztán hazajutni a csikorgató hidegben... mit szeretnek ezen annyira? Van ez a csomó vicc meg mondás, hogy " a barátságot a legjobban a közös hányás erősíti", "az alkohollal semmi bajom, de nélküle...", "másnapos akarok lenni", "iszunk, hányunk, belefekszünk". Mondja már meg valaki nekem: mi a jó ebben? Jó úgy ébredni, hogy valami barom telehányta a táskádat vagy az ágyadat? Jó úgy ébrdeni, hogy egy hányástócsa van alattad? Jó úgy ébrdeni, hogy szétmegy a fejed, mert olyan másnapos vagy és gyengének érzed magad és a legkisebb napsugártól is borzalmasan fáj a fejed? Jó úgy ébredni, hogy elveszett a fél cipőd, vagy mezítláb jöttél haza? Vagy látni azt, hogy lefényképezték a pucér seggedet és mindenki ezen röhög? Egyszer tanúja voltam annak, hogy egy lány annyira "kiütötte magát", hogy elájult és hányt és úgy vonszolták haza. Egy csomóan ött röhögtek körülötte, meg poénkodtak. De mi ezen a poén? Ha majd halálos tüdőgyulladást kap, mert annyira legyengül a szervezete, vagy a detoxikálóban végzi, vagy megerőszakolják az utcán az is poén? A halál is poén?
2011. dec. 2. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de sokszor tényleg viccesen jön ki. Mondjuk a múltkori óta soha többet! nem akarok piától hányni. Egyébként igazad van teljesen! 16/F
2011. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Na most sokan rá fognak pusztulni a válaszom alatti negatív értékelésre, de akkor is kimondom: pontosan ezeket a megalázó helyzeteket elkerülendő, soha nem iszom alkoholt. Sajnos alapvetően egy iszonyatosan gátlásos emberke vagyok, csak úgy önmagamtól nem tudnék felszabadultan bulizni, de ha nagyritkán 2-3 havonta bulizni megyek, akkor beveszek 1db ecstasyt, és máris ott a jókedv, a lazulás, de semmi hányás, semmi öntudatlanság, esélyt sem adok a "filmszakadásnak", szóval tulajdonképpen nem is értem, hogy miért nincs még az alkohol is betiltva, mikor ezerszer rosszabb dolgokat művelnek a hatása alatt, mint én valaha is..
2011. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a menő, és aki röhög ezen azt hiszi, hogy is menő lesz ha a haverjaival röhög. Pedig ha tudnák, hogy milyen egy jellemtelen, kretén, sz_r alakok ... fejlövés.
2011. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vicces, de szánalmas az, aki ennyit iszik.
2011. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem vicces. És tök jó buli után úgy felébredni, hogy nincs lehányva az ágyad :D
2011. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a tobbi hanyostipus idiota rohog. A normalisaknak ez visszataszito, undorito, maga a hanyas a viselkedes es a rohoges is.
2011. dec. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van pár olyan élményem hogy 1-2 haverommal nagyon berúgtunk. Volt aki hányt, voltak akik hülyeséget beszéltek, asztalon táncoltak, futottak, volt aki csak örült a fejének :D Volt hogy valaki nagyon kiütötte magát de ilyenkor nem nevetünk rajta hanem inkább segítünk neki. Másnap persze kapja az osztásokat :D


Szerencsére baleset nem történt és néha emlegetjük azokat az estéket.:D Mi nem járunk discoba tehát idegenek nem kötnek belénk. Csak haverok, ismerősök vannak a buliba.


A jó történetek nem azzal kezdődnek hogy mennyit tanultál tegnap, miből írtál dolgát, hol dolgoztál.

2011. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"A jó történetek nem azzal kezdődnek hogy mennyit tanultál tegnap, miből írtál dolgát, hol dolgoztál."



De szerintem nem is azzal, hogy mennyit piáltál tegnap, hol fetrengtél, hol ébredtél, mennyit hánytál.

2011. dec. 4. 13:04
 9/9 anonim válasza:

Hát pedig de.

Az egyetemi évekből nem azokra fogsz emlékezni, hogy "hú, de jó volt az az előadás", hanem esetleg arra, hogy "mennyi baromságot csináltunk ezekben a bulikban... hogy odamentél egy milfhez és elkezdtél vele flörtölni, hogy véletlenül leöntötted magad borral, hogy részegen Chuck Norrisnak érezted magad, s meg akartál verni egy fenyőt..." Szerintem ezek poénos dolgok.

S míg fiatal az ember addig élje ki magát, addig szórakozzon, mert utánna benő a fejed lágya, család, munka.

Ezek mellett már nyugodt életmód szükségeltetik.

Szóval ne legyetek már ennyire prűdek...

2011. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!