Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces elképzeléseitek...

Milyen vicces elképzeléseitek voltak kiskorotokban?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat írjatok, amit régen komolyan vettél, de ma már viccesnek tűnik.


Pl.:Azt hitted, hogy az ágy alól előbújik egy szörny és elvisz.


2009. aug. 28. 17:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem hogy daráZStészta, és azt hittem darázsból van. 10 éves lehettem, amikor anyu elmondta, hogy az daráStészta :D
2009. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokat néztem TV-t meg ilyen videó kazettákon is meséket. Szóval, a videó kazetta lejátszójával, sokat szoktam szórakozni, mindig nyomkodtam meg belenyúltam...


A szüleim meg mindig mondták hogy ne nyúlkáljak bele de én először nem hallgattam rájuk és csak azért is belenyúlkáltam... egyszer aztán azt mondták, ha mindig belenyúlok akkor be fog szippantani! :D

Én meg ugye elképzeltem hogy tényleg beszippant a videó, és ott leszek bent a TV üvegje mögött, és nem tudok majd kijönni :D:D úgyhogy attól kezdve nem nyúlkáltam már bele :)

2009. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban azt gondoltam, hogy mindenhol magyarul beszélnek.Mert hát ugye a filmekben is szinkronizálva volt a szöveg.XD
2009. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát, mikor kicsi voltam, gondolkodtam azon, hogy a kiflinek mi köze van a holdhoz a formán kívül. :)
2009. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ha pisilnem kell, eszek valamit és az majd felszívja :-D ekkora hülyét XD
2009. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem mertem éjszaka kidugni a lábam a takaró alól, mert féltem, hogy az ufók eljönnek értem, és kirángatnak a csülkömnél fogva :D
2009. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok XD Régen azt hittem, hogy ami a tévében megy, az megy a rádióban is, csak hang nélkül. Mert mindig be volt kapcsolva a tv, csak le volt halkítva, a rádió meg ment. És amikor egyszerre ment a rádió és a tv, nem értettem, hogy most akkor hogy is van ez, ekkor esett le, hogy a rádiónak semmi köze a tv-hez. Valamint azt is hittem, hogy ha belebeszélek a magnó hangszórójába, akkor a rádiósok hallják, mit mondok.
2009. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
rádióba beszélésről jut eszembe. uncsitesóméknál voltunk, és szgépen legyen ön is milliomosoztunk. Anyu és a kerianyum is ott volt, na meg persze én is. segítettunk uncsitesómnak. én akkor kb. 10 éves voltam, ő 15. és telefonos segítséget kért. És én meg mondom neki, hogy hé! mondjad már! kifutsz az időből! ő meg: jaaa, ...? és mindenki röhög, meg nem értette, min röhögünk. és mi itt az extra durva? az apja számítástechnikus és nekem mindig pofázOTT hogy többet tud nálam :D de már nem. amúgy is hülye :D
2009. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

1. azt hittem hogy a szexuális aktus véletlen történik

2. azt hittem hogy régen fekete-fehér volt a világ

3. azt hittem hogy a bogarak, rovarok valójában emberi lelkek, és ha rálépsz egyre, kinyírsz egy embert.

2009. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

azt hittem hogy van a hasamon egy rejtett gomb é mint a tom és jerrybe vagy hol megnyomom kinyilik és beteszem oda azt a kaját amit már nem kérek :D

jah meg azt hittem hogy ha becsapódik egy csillag akkor mindenki meghal..pedig tudom hogy simán sétporlad mire leér:D

egyébként nagyon jó kérdés..:D

2009. aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!