Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztály kiközösített még...

Az osztály kiközösített még tavaly, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már tavaly óta van 1 problémám....az osztályba ki vagyok közösítve...legalábbis én úgy érzem...

Az egész még év elején kezdődött.Térdproblémáim miatt egész éves tesi felmentést kaptam és ezért sokan nem szerettek...nem értették meg a gondom csak lustának tartottak és ezzel csúfoltak...ez nagyrészt azért is volt mert tornából sose voltam ügyes kötéltmászni és fejenállni nem tudok...

Ezen kívül azzal is csúfolt néhány idióta,hogy fehérebb a bőröm az átlagnál...ezt örököltem nem tehetek róla...

De ezeket nem értik meg...a leggyengébbet kell bántani,hogy erősebbnek tűnjenek...

Ezt a 2 dolgot folyamatosan szóvá teszik és,mint kívülálló nem hagynak békén...1 barátom van összesen aki sokkal népszerűbb és jobb nálam...sokszor irigy vagyok rá,hogy őt mindenki jobban szereti pedig semmivel sem jobb...általában kihasználják őt,de ő nem veszi észre...pontosabban nem bír nem segíteni...

Szóval nem tudom mit tegyek,hogy népszerűbb legyek vagy,hogy békén hagyjanak...igaz okoztam még 1-2 botrányos dolgot,de frusztrált voltam ettől a helyzettől...

Kérlek segítsetek!


2012. aug. 1. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd le őket! Ne ereszkedj le ezekhez a hülyékhez! Legyél büszke arra, amiben jó vagy! Bolond likból bolond szél fúj.
2012. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz az előző tanács. Ne nézd le őket. Az elfogadás nehezebb, de kifizetődőbb.

Legyél olyan, amilyen. Ami benned értékes azt meg nevelgesd. Keresd azokat a dolgokat amik érdekelnek és foglalkozz azokkal...és ne az emberek határozzák meg hogyan érezzed magad.

Ha csak hiszed hogy lenéznek, az még semmit nem jelent. Ha kifejezik, hogy lenéznek, akkor pedig állj ki önmagadért és hidd el, sokszor egy egyszerű kérdés jobban helyére teszi a dolgokat, mint durcásan visszavágni.

2012. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!