Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vidítsak fel valakit...

Hogyan vidítsak fel valakit aki nagyon fontos személy? Szerelmi bánata van. (LENT! )

Figyelt kérdés
most éppen szerelmi bánata van egy számomra nagyon fontos személynek és én nem tudom hogy mit csináljak, mit mondjak neki amitől jobb lenne a kedve? fiuról van szó. légyszi adjatok tippeket! nagyon fontos lenne.. :) köszi előre is!!
2010. szept. 7. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd el fodrászhoz, ne lássa rajta a másik fél, hogy győzött. Nézzen ki úgy, mint akinek a szakítás lett volna minden álma ami teljesült. Ne lássa rajta azt, hogy Őnélküle nem teljes az élet lássa azt nélküle teljesebb!

Ha ez nem jön be akkor mondd neki meg, hogy minden dolog vége valami újnak az elejét jelenti!

2010. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiúról van szó, így a fodrász szerintem nem nyerő.

Ne akard mindenáron jobbkedvre deríteni. Az elején még jobb egyedül. Biztosíthatod róla, hogy együttérzel vele.

Ne beszélj a régi barátnőjéről, még rosszat se mondj róla.

Ne akard mindenáron elterelni a figyelmét. Légy vele olyan mint máskor. Esetleg néhány extra program belefér.

Mindenesetre most még ne kezdj el rámászni, ha tetszik neked.

2010. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele egy sör mellett.
2010. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne felvidítani akard. Ha megbízik benned beszélgetni fogtok. Előbb utóbb majd rólad is kérdez és ez eltereli a gondolatait. Figyelj oda, hogy ne túl sokat mondj magadról, az is unalmas lehet. Mert gondolom tetszik, nemde?
2010. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
legjobb barátom:) én lány ő fiu:)
2010. szept. 8. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!:)
2010. szept. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!