Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódott bennem egy számomra...

Csalódott bennem egy számomra fontos személy, mondta is. Bocsánatot kértem, nagyon bántott a dolog. Biztos, hogy már elmúlt a csalódása?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam mint mondani neki, csak hosszan megöleltük egymést, majd azt mondta, mint aki a gondolataimat olvassa, hogy tudja, hogy néha nehéz (minden összejött, és még ő is beszólt valamiért, erre pedig durván visszaszóltam neki). Utána jobban éreztem magam, denem tudom, az ilyesmi mennyire felejthető? Egész másnak ismert meg, és őszintén szólva én sem gyakran látom ezt az énemet, de már nagyon leterhelve éreztem magam és kibuktam.
2012. jan. 4. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki.


Egy anya mindent megbocsát.

Egy régi társ túlteszi magát rajta.

Egy új társ a) ha tetszel: túlteszi magát rajta b) ha nem tetszel annyira (még): rezeg a léc.

Egy régi barát: azért barát, hogy mindig melletted álljon.

Egy újabb barát: menekül.

Többi családtag: vagy megértik vagy nem, 50 %

Tanárod: szintén 50 %

2012. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ölelkezni szoktatok akkor valószínűleg jóba vagytok. Én a helyedben odaállnék elé, és megmondanám, hogy bocsánat kérek, amiért azt és azt mondtam. Ha szeret megbocsát, senkinek sem jó, ha rosszul érzi magát.

Én megbocsátanék Neked. :)

2012. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megbocsátás és a csalódás elmúlása két külön dolog.

Lehet, hogy megbocsátott. De a csalódás elmúlása nem függ a megbocsátásától. Ha kapsz új lehetőségeket, hogy bizonyíthass, bizonyíts! Ha nem kapsz, meg fogod tanulni, hogy az embernek a tetteiért vállalnia kell a felelősséget és viselni a következményeket.


Magyarán az élethez emberismeret is szükségeltetik, és csak olyan embernél teheted meg, hogy kibukj, aki ezt elviseli és elnézi neked. Mert van aki nem...

2012. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem segítenél kedves válaszoló tagoknak? Tudom, hogy régen történt, de elmeséled? Elég, ha nagy körítésben elmondom.

Elég privátban elmondanod... ha akarod, csak már kíváncsi lettem kissé! :)

2012. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet megbocsát de a csalódottsága nem fog elmúlni
2012. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!