Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magamat túl magam...

Hogy tegyem magamat túl magam ezen? Úgy érzem belehalok :' ( a legjobb barátnőm már nem a legjobb barátnőm. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval fel kerültem gimibe, lett egy legjobb bnőm. Mindig vele voltam, megvédtem, és hónapokon át nem volt olyan h veszekedjünk. Aztán egy idő után már nagyon csúnyán bánt velem, rengetegszer veszekedtünk, hosszú lenne leírnom, lelki erőm már nincs hozzá. Nem egy helyen lakunk, amíg ő a többi bnőjével jókat röhög én itt sírok miatta, facen is csak én írok rá ő rám sosem...


A kérdésem nem az h ezt h hozzam rendbe, mert azt már nem akarom! Okokat nem írnám le mert jelenleg is zokogok már lelki erőm nincs :'( nem akarok tovább szenvedni le akarom úgymond zárni mindezt magamba. Neki van helyettem más legjobb bnője ... Tehát kérlek ha olvassátok segítsetek csak azt ne írjátok h béküljek ki vele mert tényleg értelmetlen :( már megtörtént kismilliószor. Nem akarok már szenvedni. Ha én ezt tudom sohasem állok vele szóba :'( kérlek adjatok vmi tanácsot h vigasztaljam meg magamat meg h ne gondolkozzak ezen. Nagyon rossz ez így mert olyan bnőm nem volt még mint ő de cserben hagyott!

Segítsetek pls!



2012. júl. 4. 15:44
 1/5 anonim válasza:
Hát sem az önsajnálat, sem a búslakodás nem fog segíteni. Keress magadnak olyan elfoglaltságot, amiben örömödet leled, és elvonja a figyelmedet. Egyszerűen ő nem érdemelte meg a te barátságodat, úgyhogy nem is érdemes miatta sírnod. Majd legközelebb olyan embert választasz, aki érdemesebb a te társaságodra. Fel a fejjel! nem történt semmi tragédia. :)
2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. júl. 4. 16:07
 3/5 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek,sportolj,foglalkozz az állataiddal /ha vannak/,szerezz új barátokat,keress hobbit magadnak.
2012. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossz döntés volt, fogadd el, hogy tévedtél és lépj túl. Ha kisírod a szemed mi változik? Semmi.


Rossz embert választottál és avattál a bizalmadba, tanulj belőle, így legalább haszna is volt. Ne engedd hogy egy csalódás megtörjön, ezernyi vár még rád.


Fel a fejjel, és inkább a pozitív oldalát nézd: megszabadultál egy kolonctól, aki téged is lehúzott, és milyen mázlista vagy, hogy ez hamar megtörtént, felnőttként rosszabb lett volna évtizeddel a hátatok mögött.


Legalább van lehetőséged mások felé nyitni, de mielőtt örök barátságot fogadsz valakinek, hagyj időt az ismerkedésre, ne felejtsd el a barátság is egy kapcsolat, mint a párkapcsolat - megfelelő embert kell választani, hogy működjön:D


Csak előre nézz, kit izgat az a lány, majd találsz őszintébbet, aki megérdemli, hogy barátkozz vele. Hidd el ő veszített többet, nem te.

2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.. De olyan nehéz nézni ahogy másokkal viselkedik..úgy ahogy velem régen. És mindig olyan jókat nevettünk.. :( és fáj h vége. De igazatok van muszály túl lépni rajta :(
2012. júl. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!