Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megsértődnétek ha valaki nem...

Megsértődnétek ha valaki nem válaszolna az üzenetetekre?

Figyelt kérdés
Chateltem a barátnőmmel facebookon. (Nem csak neten beszélünk, de ott ingyenes) és olyan ritkán írt vissza hogy meguntam és lekapcsoltam a gépem de nem köszöntem el tőle. Már akkor 1 órája ültem a gép előtt. Ez volt 5 napja. Tegnap írtam neki egy sms-t hogy mit csinál stb és nem válaszolt...Ezen meg lehet sértődni?
2012. aug. 3. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, de én nem szoktam. Meg néha simán ottfelejtek valakit, és elfelejtek elköszönni. Eddig még nem sértődött meg senki.
2012. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ebben az esetben kinek kéne megsértődni, hisz te leléptél köszönés nélkül, ő meg most nem válaszol az sms-re.
2012. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel úgy vagyok, hogy a másik oldalon bármi történhet, amit én nem látok, ezért nem sértődöm meg. Pl volt már velem is, hogy lefagyott a gép, legalábbis a programok még mentek, de én nem tudtam semmit csinálni. Semmit nem zárhattam be, vagy nem tudtam más ablakra váltani. De újra indítani nem akartam, mert elveszett volna amin addig dolgoztam, ezért inkább megpróbáltam küzdeni. Ez az idő alatt, mondanom sem kell, nem tudtam facebookon válaszolni. Meg is sértődött akivel beszéltem, pedig nem tehettem róla.
2012. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.al értek egyet. Nem tudhatod, hogy ő közben mit csinál, ami miatt nem válaszol. Például nekem is volt olyan, hogy anyám üvöltött, hogy menjek le, időm sem volt elköszönni. A gép nálam sokszor egész nap megy, úgy tűnhet kocka vagyok, mert mindig be vagyok jelentkezve fészre, még akkor is, ha valójában otthon sem vagyok pl.

Nálunk barátok között se köszönni, se elköszönni nem szokás. Persze valaki csak akkor lép le, ha úgy érezzük a beszélgetésnek vége. Ne aggódj, a barátnőd is tudja, hogy nem csak bunkóságból lehet kikapcsolni a gépet, lehet, hogy neki is közbejött valami és nincs pénz a telóján.

2012. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy

"na csá,én lelépek, majd dumálunk" mondat a végére oda férhetett volna.


Ahogy a 3-as író is említette , sosem lehet tudni miért nem válaszol a másik ember.

Lehet hogy lefagyott, vagy túl lassú az internete. Ezer oka lehet. Így én mindig elköszönök ha már nem tudok várni. Bizony néha én is megsértődök,hogy éppen válaszolnék,de már nincs fent, és annyi tisztelet nincs benne hogy elköszönjön.. Egyébként az ilyet nevezik tapló viselkedésnek.

2012. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El lehetett volna köszönni, ebben 100%-ban igaza van mindenkinek. De az sem épp a tisztelet jele, ha hosszú szüneteket hagy valaki. Lehet olyan, hogy épp dolga van, de 2 lovat akkor se lehet 1 s*ggel megülni, el kell dönteni hogy csevegni akar valaki vagy egyéb ügyeit intézni. Én így látom.
2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 napig megsértődni talán még ő sem tudna. :)
2012. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!