Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy kisportolt, izmos, szálkás...

Egy kisportolt, izmos, szálkás férfi kinézetén szerintem csak rontani tud egy tetoválás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam volna olyat, akin ne rontott volna esküszöm. :)))
2012. aug. 3. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Persze attól is függ, hol van a tetkó.
2012. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Rajtam csak javított!És még szerényebb is lettem tőle!

2012. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első.

Szerintem mindegy hol van, a definíciót abszolút takarja. A vádlit vékonyítja, a kar definíciója eltűnik, a hát részletességét is takarja. Mondjuk nem is csoda, hogy a testépítők 99%-nak nincs.

De nem csak rájuk gondolok, ha valaki szálkás, akkor bárhova tetováltat, az adott helyen onnantól takarva lesz az izomzat.

2012. aug. 3. 17:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha egy jótestű férfin tetoválás van. De az is igaz, hogy én nem testépítő szemmel nézem ezt, engem az összkép érdekel.
2012. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nem feltétlen ront a helyzeten. Nézd csak meg Vishoust (Fekete Tőr Testvériség) De most komolyan. Ne azért ítéld el mert van rajta kalap, ez esetben tetoválás. Vagy tetszik, de mindenestül, vagy hogysem.
2012. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem ítélem meg, sőt. Nekem is baromira tetszik férfiként, és csináltatnék is, mert vannak jó ötleteim, de amikor a neten körbenéztem azt láttam, hogy egy szálkás-sportos testen csak ront. Igazából zavarna, hogy eltűnne a definícióm, megváltoztatná optikailag az arányokat rajtam stb. Persze most nagyobb motívumokról beszélek, fél-egész kar, hát, vádli stb. Nem háromszavas idézetekről :)
2012. aug. 3. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tetoválás.


Ha olyan nagy mértékű hogy nem látszik a karján a bőr , nos attól én is viszolygok.De ha 1-1 közepes vagy kisebb szimbólum van rajta az szerintem még jól is mutat.

2012. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nézz hülyének nyugodtan, de nekem még ő is bejön: [link]

Való igaz, nem látszik, hogy mennyire izmos, de az mindenképp megítélhető a kép alapján is, hogy nem dagadt. Női szemmel nekem ez pont elég, kicsit sem érdekel, hogy melyik izma hol dudorodik. De nekem tényleg elég beteg ízlésem van :D

De vegyük példának ezt az úriembert: [link] szerintem a tetoválás ellenére is látszik, hogy izmos karja van (azt el sem tudom képzelni, mit takar az, hogy a kar definíciója, nálam a definíció mást jelent), a többi meg női szemmel nézve tényleg nem érdekel :)

2012. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Uccsó. A definiáltság az izmok tagoltságát jelenti, kvázi azt, hogy valaki szálkás. Más szemszögből látjuk a dolgokat, én a saját testemről beszélek, te másokéról. Én azt mondom, hogy az ember sportol 15-20 éve, megdolgozott azért ahogy kinéz, és szereti is a látványt. Ha egy kockás hasra rátetoválnak, akkor ha tükörbe nézel, a mintát fogod látni, de a kockás hasat olyan tisztán, mint azelőtt, soha többé. Mintha attól fogva örökre lenne rajtad egy póló. De nap, mint nap látom pl. konditeremben, hogy az egyik vádli ja tele van varrva az embernek, és az jóval kisebbnek tűnik emiatt, hiszen a színek, az ábrák miatt teljesen megváltozik az optikája. A lényeg végül is az, hogy baromira sajnálom, hogy ez így van, mert nagyon tetszenek a tetoválások, nagyon el is tudnék képzelni egy-két dolgot magamon, de sajnos azt érzem, hogy látványban inkább elvenne, mint hozzám adna. Megbomlana a harmónia :) Ennyi :)
2012. aug. 3. 18:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem én amit te mondasz, csak hát tényleg mást tartunk fontosnak. Te akkor vagy elégedett, ha a lehetőségekhez képest tökéletes a tested, nekem meg megfelel az "elég jó" test, és sokat dob rajta, ha tetovált, mert számomra az sokkal vonzóbb, mint a kidolgozott izmok. Ha te úgy látod, hogy az izmaid kevésbé érvényesülnek, ha tetováltatsz, akkor el kell döntened, hogy mit szeretsz jobban látni magadon. Én csak arról tudok írni, hogy mit szeretek jobban látni másokon :) De ez csak egyetlen vélemény, nyilván nem minden lány gondolkodik így, másoknak más az ízlése.
2012. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!