Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elmegyek iskolába takarítón...

Ha elmegyek iskolába takarítónak és egy gyerek pl belegyömöszöl a wc-be egy iskolai tejesdobozt vagy pudingos joghurtos dobozt akkor azt nekem kell kézzel kiszednem?

Figyelt kérdés
vagyis megalázóan wc-be kell nyúlnom?
2012. aug. 5. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent neked kell kitakarítanod. Mivel valószínűleg nem kapod rajta az illetőt, nem tudod ki volt az, így nincs kivel kiszedesd.
2012. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajna ilyen a takarítónők élete.
2012. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ha csak azt gyömöszölnék bele.
2012. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem muszáj kézzel,én a számmal szoktam kihalászni
2012. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van gumikesztyű.

És egy WC-ben a tejesdoboz a legkevésbé megalázó dolog, amit el kell takarítani.

2012. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lesznek cifrábbak. Az egyetemi vécében olyat láttam... Nagyvécé után nem húzták le, meg a véres tampont belegyömöszölték a kulcslyukba. Csak remélni merem, hogy nem valamelyik csoporttársam volt. Ha a felnőtt elvileg értelmes emberek ilyeneket csinálnak, képzeld el a dinka tiniket.
2012. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Elég durva de tényleg igy van, mellé még a tanárok is lekezelőek, tényleg mindent el kell viselnie annak aki ezt csinálja,sajnos ez van , de attol még én tisztelem őket , a suliban is látom hogy mennyit dolgoznak , és sose tudni hogy bárkit a kényszet mire visz.
2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hónapig voltam közmunkán iskolában, takarítónőként. Muszáj volt mennem, nem volt választási lehetőségem, vagy megyek, vagy megvonják a szociális járadékot. Elvállaltam, a mi környékünkön nincs munka, kénytelen voltam. Középiskolában voltam. A női wécékben nem volt gond, csak annyi hogy a véres cuccokat nem csomagolták be, úgy dobták a kukákba, pedig direkt volt kis papírzacskó minden wc-ben , de sokan olyan primitívek, nem használták. A női zuhanyzókba meg beleborotválták a nemi szervükről a szőrt, úgy hagyták, leöblítés nélkül. Persze Nekem kellett kitakarítani, gumikesztyűt, vegyszert adtak. Férfi wécékben meg mindig iszonyatos hugyszag volt, sosem húzták le maguk után, meg spriccelt mindenhova a hugy, gondolhatod milyen igénytelenek a kamasz fiúk. Egyszer volt hogy eldugult az emeletemen a férfi wc, majd elhánytam magam, de azt nem velem csináltatták meg, hanem a gondnokkal, mert ki kellett hívni a szerelőt is. Ilyenek nem voltak hogy tejes doboz, meg amiket írsz.
2012. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!