Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Elvesztettem a...

Mi tegyek? Elvesztettem a barátnőmet.

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátnőm 24. 10 éves korunk óta ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk. nemrég született egy lánya. Régebben olyan jókat tudtunk beszélgetni, viszont mostmár minden a gyerek körül forog. Ha próbálom elterelni a témát, ő akkoris arról kezd beszélni, hogy a gyerek mit evett, ivott, hogy nevetett, sírt stb. Engem is rá akar beszélni hogy feltétlen szüljek gyereket (világ életemben nem akartam anya lenni, egyszerűen nem való nekem, ráadásul párom sincsen). Mi tegyek? Olyan rossz, hogy elvesztettem a legjobb barátnőmet.

2012. júl. 5. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

neki most a kicsi a legfontosabb, teljesen normális, ha most csak rá koncentrál. nem szültem még, de szerintem, főleg ha nemrég szült rengeteg dolga van a kicsivel. ne legyél önző, inkább örülj, hogy kisbabája van.


amúgy nem hinném, hogy elveszitetted, de ha továbbra is ilyen önző leszel, biztos, hogy be fog következni ez a dolog.

2012. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Meg tudlak érteni. Nagyon unalmas egy idő után a sok nyavalygást hallgatni a gyerekről. És hogy a szülés után megszűnt barátnőnek lenni, mert már csak nagybetűs anya... nem tudsz mit tenni...
2012. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne izgulj, nemsokára kell a felnőtt társaság neki, mert meghülyül. Bár én soha nem beszélek órákat a gyerekről, de nagyon örültem mikor végre felnőtt beszélgetéseim voltak, soha nem kötött le, hogy mennyit eszik stb., gondolom ő is túl lesz rajta.
2012. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

köszi a lepontozást!


idióták!

2012. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Én sem szeretnék gyereket soha, stzerencsére a legjobb barátnőim sem szeretnének. (Mielőtt még valaki beszólna, nem egymást hülyítjük, hanem pont így ismerkedtünk meg fórumon, hogy egyikünk sem akar.)

Persze olyan barátnőm is van, aki akar gyereket, sőt az egyik nemrég szült. Vele amúgy is ritkán találkoztam, gratuláltam neki fészbukon és részemről ez a kapcsolat lezárult. Ha bármelyik barátnőm szülni fog, akkor tudomásul veszem, hogy annak a kapcsolatnak vége, mert semmilyen közös témám nincs egy kisgyerekes anyukával.

Jöhet a lepontozás.

2012. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

4-es: ezek után én is lepontoztalak :)


üdv, egy idióta

2012. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

néz, fölháboritó, hogy ha itt valakinek ellentétes a véleménye, akkor pontozzák lefelé.


a kérdező feltett egy kérdést, normálisan válaszoltam. attól, hogy nem egyezik a véleményünk, nem kell lepontozni a másikat, én se pontoztam le senkit.


enyhén szólva gyerekes amit itt egyesek művelnek, nem tudják fölfogni, hogy mire is való ez a zöld meg piros pacsi, nyomkodják mint az eszeveszettek ha csak egy kicsit is eltér másnak a véleménye a sajátuktól.

2012. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem is mindig lepontoznak, nyugi. Ráadásul a hasznosságot kéne pontozni, de keverik a lájkolással. Ne is idegesítsd magad ezen, felesleges.
2012. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

amúgy 6-os, miért pontoztál le? mondtam én rád, hogy idióta vagy?

én azokra mondtam, akik ész nélkül pontoznak, és nem azokra, akiknek más a véleményük.

2012. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Adtam egy zöld kezet, mert igaz amit leírtál.
2012. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!