Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van okom félni az egyetemi...

Van okom félni az egyetemi gólyatábortól?

Figyelt kérdés
Hogy milyen lesz, nagy szívatnak-e minket, gólyákat, stb.
2012. aug. 6. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez már nem óvoda nem szokás szívatni a gólyákat...
2012. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, azért nem vagyok megnyugodva efelől. Amúgy ezekre a feladatokra gondolok. Mármint vannak ilyen végrehajtandó versenyek. Elég visszafogott lány vagyok, nem szeretek nagyon szerepelni, de jó lenne megismerni a társaságot előre, infókat szerezni (nem olyasmire gondolok, ami a neten is fönt van), stb.
2012. aug. 6. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyi, ami nem tetszik, nem csinálod meg. Ennyi. Senki nem fog tüzes vasvillával odalökni, hogy márpedig csináld meg azt a feladatot amit neked kijelöltek.


Én nem iszom alkoholt, de jól éreztem magam a gólyatáborban. Amikor olyan feladat volt megmondta, hogy köszi, de nem. Ennyi.

2012. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem. Azért még meghallgatom (olvasom) mások válaszát is, de örülök a biztatásnak, remélem, igazad van.
2012. aug. 6. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez már felnőtt(ebb) embereknek szól. Nincs szecskáztatás, nem a szivatáson, az alany betörésén van a hangsúly, hanem hogy hamar összeszokjon a társaság. Ítt lehet ismerkedni a felsőbbévesekkel, hogy később, ha valamit meg akarsz kérdezni tőlük, akkor már nem egy idegenhez kell fordulnod, nem kell fél órát beszarva toporogni, hogy vajon elküld-e a bús-büdös francba.
2012. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szivatások legtöbbje a humorról szól. Vicces, mindenki nevet rajtuk, az is, aki csinálja. Ha meg valami nem tetszik, ahogy azt előttem is írták, nem kell megcsinálnod. Senki nem fog rád haragudni, sőt lehet úgy berúgnak, hogy másnapra el is felejtik. Szóval szerintem mindenképp örök élmény a gólyatábor és remekül össze lehet ismerkedni a többi hallgatóval.
2012. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, lehet, hogy elmegyek.
2012. aug. 6. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Szaktól függ. Valahol hallottam tényleges szívatást, de valahol nincs.

De van a mi példánk, a "kecskére bízták a káposztát"... (értsd: ital van, vehetsz, ha akarsz), így mi szívattuk meg magunkat, élmény amikor egyszerre 100 diák fekszik a "detox"-nak nevezett füves részen...

Csak óvatosan.

2012. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs okod félni! A mi gólyatáborunk híresen részegesen. A heti pia mennyiség benne van az árban (persze nem márkás dolgokra kell számítani), nagyon nagyon itatnak, tuszkolják beléd, de egyik vezetőnek sem célja, hogy valaki alkohol mérgezést kapjon, leessen a lépcsőn részegen, vagy bármi, tehát ha úgyérzed annak a határán vagy, hogy gáz legyen (hányás/"elhalálozás", stb) akkor azt mondod, hogy neked most egy kis pihi és kész. Azt nálunk sem szeretik, ha a hányást kell takarítani más után, tehát legyen nagy az alkoholizálás, de csak is ÉSSZEL!!!

Ezt leszámítva nincs szivatás, vicces, csapatépítő feladatok vannak, amiből azt vállalsz be amit szeretnél. Senki nem néz le, ha nemet mondasz. Minden embernek vannak határai, próbálják ugyan ezt feszegetni, de ha harmadszorra is nemet mondasz, nem fogják rád erőltetni egyik feladatot sem. :) Ergo, ha csak ez tart vissza menj nyugodtan. Én sem vagyok egy partiarc, de nagyon jól éreztem magamat anno a saját táboromban!

2012. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem, köszi! Egyébként Elte Btk-ról lenne szó.
2012. aug. 8. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!