Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szoktatok attól félni...

Nem szoktatok attól félni hogy egy emberrel nem tudtok majd miről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem pont randira gondolok hanem barátokra,családdal. Nem szoktatok félni hogy egy idő után kifogytok a témából és beáll a "kínos csend"? Ha ez bekövetkezik mit csináltok? Milyen témát dobtok fel?
2011. aug. 25. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem:) Nekem mindig vannak kérdéseim.
2011. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak félek ettől a szituációtól, hanem gyakran át is élem. Kivéve ha nagyon bőbeszédű a partner.
2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem könnyebb megszámolni azokat az embereket, akivel nincs ilyen gondom... valahogy úgy vagyok vele, hogy ha nem vagyunk egy hullámhosszon, hülyeségekről nem fogok senkivel beszélni csak azért, hogy beszéljek. persze néha kínos, lehet, hogy változtatni kéne...
2011. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ettől nem félek, de azt már nagyon unom, amikor hülye emberek zagyvaságait kell hallgatnom.
2011. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a csendet nem kell mindig kínosnak feltüntetni, vannak akik azt szeretik, és nem szeretnek folyton megállás nélkül dumálni. a csend nem kínos, annak is van értelme, elgondolkodol olyan dolgokon közben amit mások nem értenének meg, sok olyan ember van akik csendesek és okosak.

de hát..

"Milyen témát dobtok fel?""

Bármit fellehet, sosem fog kifogyni az ember a témákból, bármi ami foglalkoztat akkor jelenesetben felveted témának. Akár azt is, hogy miért van kínos csend épp:)) vagy viccek, vagy a céljaid iránti törekvések, nosztalgia, bármit lehet.Netán csendes alkat vagy:)?

2011. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy családban természetesnek tartom. randin talán néha kínos, de akkor sem mindig:)
2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen,mondhatjuk úgy is hogy csendes alkat vagyok,ha találkozom valakivel már előre félek hogy miről fogok vele beszélni és sajnos nehéz kifogni olyan embereket akik szívesen mesélnek sokat. Ha feldob valaki egy témát szívesen beszélek róla,elmondok róla mindent ami épp eszembe jut de sokszor nem igazán ugrik be nekem témaképp semmi.

Azért is tettem fel a kérdést mert szeptembertől megyek főiskolára és már előre félek hogy az idegenekkel miről fogok beszélgetni,ha odamegyek valakihez miről beszélgessek vele,nem akarom hogy hülyének nézzenek.

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!

2011. aug. 25. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
az, hogy hülyének tűnsz nem attól függ, hogy mennyit beszélsz:P mondtam már, sok csendes OKOS ember van:) maximum unalmasnak néznek emiatt, de hülyének nem! Én is úgy vagyok, hogy másoktól várom mindig, hogy feldobjanak egy témát, hogy tudjak beszélgetni, viszont rá kellett jönnöm, hogy az a másik nem tudhatja, hogy engem mi érdekel, és nem kezd el csak úgy akármivel fárasztani. Ne idegeskedj és ne érezd hülyének magad, mert talán ezt észre veszik rajtad:) Kezdetben légy magabiztos, barátságos, érdeklődő, kíváncsi, majd kialakul, de ne félj:)
2011. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az is számít, hogy ne meséld be magadnak, hogy jaj de kínos csendesnek lenni. Én is ezt tettem régebb, de aztán elfogadtam, próbálok beszédes lenni, de megtudom oldani az ilyen helyzeteket is egy kedves mosollyal, ilyesmi, sokaknál bejön.:)
2011. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha ilyenre nem gondoltam. Pont azert nem megy, mert ezen gorcsolsz. Kinos csend? Nalam nem szokott lenni, de ha lenne, egyszeruen probalnek kerdessel temat valtani. Miert felsz az emberektol? Mert bizony felsz toluk, ha ettol tartasz. Azert van a szad, hogy beszelj.
2011. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!