Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szerepelne a bakancs...

Mi szerepelne a bakancs listádon? Mi az amit feltétlen megszeretnél tenni az életben?

Figyelt kérdés
Ma is olvastam egy kérdést :(a kérdező tesójának bakancs listájáról.Én is gondolkodom róla egy ideje.Ti mit szeretnétek megtenni feltétlen?
2012. júl. 23. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elszeretnék menni Sri lankára (itt: esőerdőtúra, tengeri teknős les, szafari) , meg Ausztráliába Cairnes-be, hogy láthassam a Nagy Korall zátonyt, meg végig járni a Gyűrűk ura forgatási helyszínét.


A többi álmom megvalósíthatatlan mivel varázslat nem létezik... :D

2012. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy bármilyen anyagias igényem lenne. Ha az életben nem jött össze addig, akkor anélkül halnék meg valószínű! Viszont szerintem odaköltöznék Anyuhoz, mert Őt nagyon szeretem, és ez mindennél többet érne, hogy vele lehessek az utolsó napjaimban!
2012. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
semmit, nincsen hiányérzetem
2012. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ami biztosan rajta van: forró teát szörcsölgetni egy alaszkai vadonban álló, tóparti faházikó teraszán, könyökömmel a korlátra támaszkodva, nézegetve a sarki fényt, miközben a távolból farkasok vonyítása hallatszik.

Nekem ez lenne a teljes béke érzése. :)

2012. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szeretném Istennek megmondani a véleményemet még mielött meghalok, utána már nem lesz lehetőségem rá.
2012. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ilyent ***** válasza:
100%

Ha meghalok akkor számomra egyértelmű.

Egy olyn dolgot ami túltesz mindenen

Minden kiránduláson.

Minden látott hallott érzett dolgon.

És a válasz amit nem lehet felülmúlni: heroin

2012. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szeretném ha az összes papagájfaj a a házamban lenne
2012. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 avellana válasza:

Valami hihetetlenül maradandót és hasznosat alkotni a világ számára! Eljutni a világ minden pontjára és mindenhol nagyobb és nagyobb tudásra szert tenni!

Talán ezer meg ezer ilyen pont van a bakancslistámon, de azt hiszem, nekem is ideje lenne összegezni ténylegesen, mit akarok és mit nem...

2012. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nagyon jók!ebből is látszik milyen különbözőek vagyunk.....
2012. júl. 23. 09:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Elmenni az Estadio da Luz stadionba, és sört kortyolgatva a haverokkal ordibálni a Benfica-ultrák szurkolásait. Az egész stadion vörös, nincs külön B-közép, hisz az egész egy nagy B-közép...

Aztán megnézni a sarki fényt. Először józanul, majd beszívva... Csodás lehet.

Megnézni Spanyolországban a córdobai mezquita-t (mecset) és a kalifákat.

Végül, a halálom előtti utolsó napon a HOLLYWOOD feliratnál lefényképezni magam, és kitenni facebookra, ezzel a szöveggel: SZ*PJATOK LE, GYÖKEREK!!!!

2012. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!