Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyíregyháziak! Szerintetek is...

Nyíregyháziak! Szerintetek is a Zrínyiben vannak a legelkényesztetebb, legbeképzeltebb sznob éjjeli pillangók és sznob fiúcskák?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 23:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak, nem csak a Zrínyiben...
2012. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
Én oda járok, eleinte én is azt hittem, de kellemesen csalódtam...
2012. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
én is odajárok,de nekem van elég sok érdekes ember
2012. aug. 8. 02:28
 4/43 A kérdező kommentje:
csak mindenki azt mondja h ribancképző
2012. aug. 8. 02:29
 5/43 anonim válasza:
94%

én is oda járok, és szintén kellemeset csalódtam.

de gondolj bele: ilyen lányok és fiúk mindenhol vannak, nem..? :D

2012. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
igen-igen:D sajnos! csak itt valamennyivel több!:\ Am melyik osztály?:)
2012. aug. 28. 13:59
 7/43 anonim válasza:
34%
Én most kezdtem az első évemet a Zrínyibe, és nem erre számítottam. :( Azt hittem nem lesz ennyire sok beképzelt alak az osztályomban, csak kevesebb. A verébtábor után már nem is akartam ide járni. Nem értem miért kell lenézni azt, aki nem a legmárkásabb cuccokat hordja, és nem a legújabb telefonja van. Az ilyenek miatt rossz hírű a Zrinyi. Aztán találkoztam 1-2 normálisabb emberrel, és elfogadtam a helyzetet. De biztosan sokan vannak azok is, akik normálisak.
2012. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

persze vannak normalisok,de kevesebb mint pl vasvari v kolcsey,p*csak is vannak ott is,de enyhebbek...

hat mar nem azert,de a meno csajok,azok a muk itt,az elkenyesztetett iphone4s louis vuittonos kis r*bik,akik agyonvannak szolizva es festve esetleg muszempilla,muhaj,es kib*szottul draga meg r*bis ruhakban jarnak,persze szulok v maffiozok v vmi nagy kutyak ;) es ok a valakik,persze agy nuku es a smink( meg a 20centis magassarkuk nelkul semmik ;)(sot meg a nagy reszuk azzal sem egy was is das)

am meg augusztus vegen varosban mentem,latok olyan az elozo sorokban leirt lanyocskakat olyan 14-15ev korulieket,mondom tuti zigesek lesznek,erre evnyiton nem is csalodtam ;)

meg persze dugnak mindenkivel,k*rvalkodnak,apuci fizet,hat nekem ez r*hadtul undorito...aztan benyomjak oket vmi bufeszakra egy egyetemre,lesz diplomajuk(jobb esetben) aztan meg lesznek diplomas munkanelkuli hulye kielt p*csak;) normalis embereknek nem ez a meno,meg a fiucskak is,szteroidozva,szolizva,haj belove,markas ruhak,motor es hu de nagy alfahimek:) kozben meg tukorbe kene nezni...nem ilyen eretlen p*csoknel kezdodik a ferfi :)

2012. szept. 8. 21:37
 9/43 anonim válasza:
45%

Előző vagyok.



Igazad van kérdező!

Az ilyeneknek csak a szájuk nagy, meg apu-anyu pénztárcája! Ha már nem tetszik magukon valami, akkor születésnapi ajándékként átplasztikáztatják, mellé meg jogsi meg egy vadonatúj kocsit kérnek. Mert miért is ne kérhetnének, hisz apuéknak van pénzük, és milyen menő lenne, stb.. Ezeknek az embereknek semmi értékrendjük nincs! Bulikból bulikba járnak, és ha megkérdeznék tőlük miért jöttek a Zrínyibe, akkor az lenne a válaszuk, hogy a bulik miatt.

Nem csoda az, hogy a Zrínyiben terjedt el a legelsőként és legnagyobb számban a drog használata.

Ahogy írtad, még ha el is végeznek egy büfészakot, de nem találnak munkát, akkor megint ott van apu-anyu: Első lehetőség beteszik a gyereket valahova dolgozni (saját cég, ismerős), vagy élősködni fog a szülőkön, vagy a 3. ami nem tudom mi, már ha van.


Annyira még nem ismertem meg a diákközösséget a suliban, de ennyi már 1 hét alatt lejött. Igazán remélem, hogy kifogom bírni ezeket az embereket, és az az 5 év hamar eltelik, de ha mégsem nem áll meg a világ. Velük ellentétben, nekem vannak konkrét céljaim, amiért idejöttem.


Az mondjuk tényleg igaz, hogy ilyen sznob emberkék még a Kölcseyben és a Krúdyban is vannak, csak míg ott a normálisak vannak többségben, ez itt fordítva van.

2012. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
hat igen,eleg szomoru,nekem mar csak 1evem van szerencsere:D te melyik osztalyba jarsz?
2012. szept. 10. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!