Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyíregyháziak! Szerintetek is...

Nyíregyháziak! Szerintetek is a Zrínyiben vannak a legelkényesztetebb, legbeképzeltebb sznob éjjeli pillangók és sznob fiúcskák?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 23:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

De hü*ék vagytok!


Én is a Zrínyibe járok (most kezdtem, 9.D-s vagyok) és szerintem nagyon jó gimnázium.

Csak ajánlani tudom! Írtó jó. Én sem vagyok gazdag, sőt a szüleim 200.000 alatt keresnek, de azért még lehet jól öltözködni. Sőt, még ha nem is öltözködsz jól, akkor se fognak beléd kötni.


A verébtábor eleinte nekem sem tetszett, a DÖKösök elág szemetek voltak, de attól eltekintve az is hatalmas élmény volt.


akik idejárnak angyon befogadóak és barátságosak, már a verébtábor második napján tudtam ki lesz a legjobb haverom, azóta is ő az, szóval minden 8.-osnak aki a Zrínyib gondolkozik, csak ajánlani tudom, nem fog csalódni. Maximum kellemesen!

2012. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
meglátjuk kedves kis elsős,hogy egy vagy két év múlva,hogy látod ezt:) kb minden évfolyamtársam már gyűlöli,osztálytársaim is,persze ez tanárfüggő is.Egyébként meg én is azt hittem egy ideig,hogy de jó,később jöttem rá a tévedésemre:D
2012. okt. 1. 00:52
 13/43 anonim ***** válasza:

én nem úgy látom. Koliban is minden idősebb csak dícséri a helyet. A tanárok pedig mind egytől egyig jófejek.

Jó persze én lehet azért mondom ezt mert se Dénes bá nem tanít se pedig az a szőke tesi tanár akit annyian szidnak, de pl itt van német tanárnak Herr Sárga és ő azért elég szigorú, még sincs semmi bajom a hellyel.

Olyan tanárok mint Mercs István, meg Pocsai nem hiszem, hogy túl sok helyen tanítanának. Ráadásul az OFŐ-nk, Hlavnya Emese is nagyon imádni való.


Jó nyilván nem lehet jó fej mindenki, de hát annnnyyyyian járnak ebbe az intézménybe, hogy kizárt, hogy ne találj barátokat. Én azt már most leszögezem, hogy a Móricznál (oda jártam általánosba) milliószor jobb hely, sokkal elitebb, elegánsabb és intelligensebb társaság jár ide mint oda.

Elsősök közül is mindenki akivel csak találkozok tökéletesen meg van elégedve ahogy elnézem az arcokat, kivéve egy csávót, kis fekete köpcös gyerek, de azzal meg valami nincs rendben szerintem, mert full stresszesen járkál akármerre megy.


Meg szerintem ez egy jó kis laza iskola, semmi feszültséget nem tapasztalok, a végzősök is teljesen lazák meg jófejek, egyszer nem löknek odébb, vagy kötnek belém, aláznak meg, sőt konkrétan le se sz.rnak, tehát nincs miért fenyegetve éreznem magamat.


Én nem értem nektek mi bajotok van az intézménnyel.

2012. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
végzős vagyok;) és tele vagyunk feszültséggel,kb hányingerem van a zrínyis szeretettől:))) egyébként meg pl Mercs tanárúr és Dénes teljesen normálisok:)
2012. okt. 14. 11:21
 15/43 A kérdező kommentje:

egyébként meg 9.es vagy,jó hogy még szereted:) 9.-10ig kb mindenki:)

am az a köpcös kis fekete gyerek nem ilyen kis cuki kis általános iskolás 5.esnek néz ki?:D és kb olyan mint egy kis mexikói?

2012. okt. 14. 11:23
 16/43 anonim ***** válasza:
jaja az az, amugy te csaj vagy, vagy fiú?
2012. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
Egyáltalán nem, inkább a vasváriban találod meg az ilyeneket..
2012. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim válasza:

Mindenkinek sok sikert kívánok a Zrinyiben, Kossuthban vagy amelyik gimibe jár Nyíregyen, mert szerintem mindenhol tanulni kell, és mindenhol vannak jó és kevésbé jó tanárok, mint diákok is. Mindegyikből kerültek már ki zsenik, szorgalmas, sikeres emberek és semmirekellők is. Az utóbbiakat arról lehet megismerni, hogy már gimis korukban szidnak és lenéznek más gimnáziumokat, holott attól ők nem lesznek okosabbak, tehetségesebbek vagy szebbek, hogy a "saját" gimnáziumukat "sztárolják". Sőt... Viszont az ilyen buta hozzászólók világos leírást adnak saját intelligenciájukról....., ami nincs.

Szóval, mindenki a neki szimpatikusabb gimibe menjen és ne fröcsögjön, hanem tanuljon. Jobban megéri.

2013. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
Ha meg valaki a saját gimijét szidja, ott nem a gimivel van a baj....
2013. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Csak úgy megjegyzem ,hogy két nyelvvizsgám van,az egyik angol felső,a másik spanyol közép.Vannak normális emberek is tény,akik nem az öltözködésük,kinézetük alapján ítélnek el másokat.A másik meg tanuljátok már meg értelmezni a szöveget,nem mindenki ilyen a zrínyiben,csak nagyobb az arány a gyökérből,mint a normálisból.AzHarmadik én nem a sulit szidom,hanem azokat az embereket,akik bukdácsolnak,és kibeszélnek mindenkit,mert az adott személy nem 40kg,nincs rajta 2kg alapozó,nincs Michael Kors órája stb...
2013. máj. 8. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!