Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek menő a suliban?...

Hogyan lehetek menő a suliban? Most nagyon lenéznek mert ötös vagyok mindenből. Rontani nem szeretnék. Hogyan öltözködjek, sminkeljek meg ilyesmik hogy menőbb legyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
12 és fél
2012. aug. 8. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem muszaj beallni a sorba...


De ha nagyon akarsz,akkor hordjal csakis markas es divatos ruhakat, legyen rengeteg baratod ,penzed es nezel ki jol :D

2012. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Márkás ruha, sok pénz, beképzelt egós stílus, sok smink a képedre, közepes átlag és a legfontosabb hogy nézd le azokat akik nem ilyenek!
2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok .

én is ugyanennyi éves vagyok. de szerintem felesleges sminkelni én csak szemspirált szoktam de mást nem ennyi elég is . az öltözködéseddel szerintem nincs baj csak legyél mindig magabiztos az sokat dob a külsőn hidd el .

2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk úgy van hogy az okosak a manők...:D persze nem az ilyen szemüveges kockákról beszélek...:D
2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*e bocsi a hibáért!
2012. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

legyél kedves, közvetlen, nyílt és barátságos. maradhatsz természetesen jó tanuló, de ne az tegye ki az életed, tehát te gubbassz csendben a sarokban, hanem menj, és beszélgess a többiekkel a szünetben.

smink: hát szerintem szájfény+szempillaspirál elég a te korodban.

ruha: a kiegészítők igazán fel tudják dobni a kinézeted, menő most a csőgatya és a csőszoknya (meg ugye nyáron sort).

sok sikert!:)

15/L

2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mármint NE gubbassz csendben a sarokban* utsó:)
2012. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :D Majd igyekszem.De abban hogy lenéznek lehet sőt valószínű hogy közrejátszik azis hogy elég nagy a hasam :$ :( Ruhákkal vagy bármivel hogyan tudnám takarni, ellensúlyozni??
2012. aug. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!