Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gólyatábor tényleg csak a...

A gólyatábor tényleg csak a szexről és az ivásról szól?

Figyelt kérdés
A szüleim emiatt nem akarnak engedni, mert szerintük igen. Egyáltalán, muszáj ott minden feladatot megcsinálni, amit kiszabnak az emberre?

2012. aug. 9. 18:12
 1/10 Pietrosol ***** válasza:
87%

Szia!


Nem!A könnyű drogokkal teljes a kép!

2012. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid voltak már gólyatáborban? Mert ha ezt hiszik, szerintem nem. Nem, a gólyatábor nem a szexről és az ivásról szól. Én tavaly voltam gólyatáborban, és olyan feladatok voltak csak, hogy bekötött szemmel kellett összerakni egy képet, miközben a nem bekötött szemű szavakkal segített neki merre rakja, meg bemutatkozásnak ilyen műsort kellett kitalálni az évfolyamoknak, stb... És ha nekem nem volt kedvem, meg nem is fértem oda, simán félreálltam és nem lettem lebaszva.

A gólyatábor arról szól, hogy jobban megismerkedjetek az osztály és évfolyamtársaitokkal, hogy év elején ne egy tök idegen környezetbe kerüljetek.

2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

en reformatus egyetemmel voltam golyataborban, azt hinne az ember hogy ott normalisak. hat a szexrol eppen nem szolt csak kavarasok voltak, meg ivas. na az kegyetlen modon. amugy en elengednelek vegulis nagylany vagy mar elvileg, meg ha ugyes vagy tudsz ott "baratsagokat" kotni mielott a suli elkezdodik ami nem hatrany.

feladatot soha nem MUSZAJ megcsinalni ezt jegyezd meg. szabad ember vagy azt csinalsz amit akarsz. ha nem tetszik nem csinalod meg, nem kenyszerithetnek semmire.

2012. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Jól értem, hogy egyetemista vagy/lettél és még mindig a szüleid engedélyéhez van kötve, hogy hova mész? Azért ez se teljesen normális, vagy valamait nagyon elrontottak, hogy ennyire nem bíznak benned. Egyébként egy gólyatáborban nem peckelik ki a szádat és öntik bele az alkoholt folyamatban, sőt még csak meg se erőszakolnak minden percben.
2012. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleid túl sok amerikai filmet néztek:)

Nem erről szól,legalábbis errefelé nem erről szólt,persze este volt akik összemelegedtek,de az már nem az én dolgom volt,valahogy engem nem erőszakoltak meg,nem lettem részeg és nem is drogoztam,és a társaságban a legtöbben így tértek haza :D Olyan feladatot meg nem fogsz kapni,hogy vetkőzz le vagy sz*pd le a Bélát.. :D


Esetleg ha egy tanár beszélne a szüleiddel, az nem segítene?

2012. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ja én azthittem most gimiről van szó, az egyetemi gólyatáborokról nem tudok mit írni,még gimis vagyok:)

2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemi gólyatábor: igen, a program lényege a töménytelen alkohol, és minden kiegészítő, de természetesen lehetőséged van elvonulni, egy héttel később arra se fognak emlékezni, ki a fene vagy.

Gimis gólyatábor: tanárok felügyelete alatt zajlik, szóval nem.

2012. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

függ attól is, hogy milyen egyetem, milyen kar, hol mennyire ez a szokás, milyenek a szervezők.


Alapból pia az tuti lesz, ebből következően részegek dettó, meg kínálgatás és olyan játékok is, ahol a csapat bizonyos tagjainak innia kéne a feladat szerint (a szervezőket általában meg itatni kell). Lehetnek olyan játékok is, amik lehetőséget biztosítanak arra, hogy aki bevállalósabb, az ezt kiélje, pl. vetkőzzön, sőt, mivel lesznek ott fiúk is, erre várhatóan mindig jönni fog a biztatás - amit SOHA NEM KELL KÖTELEZETTSÉGNEK FELFOGNI. Semmit nem muszáj megcsinálni, ez egy program, ami rólatok szól, hogy ti jól érezzétek magatokat, és hogy oldott környezetben minél jobb hatékonysággal tudjatok összeismerkedni a későbbi társaitokkal.


Ez a legfontosabb, te felnőtt ember vagy, ha valamit nem akarsz, akkor azt normálisan közlöd, hogy kösz, de ezt én nem szeretném, és nem teszed meg - még ha egy felsőbbéves vagy szervező jön is oda erősködni, ha te valamit nem akarsz, akkor semmi okod azt megtenni, és emiatt rosszul sem kell érezned magad. Ha valaki nagyon erősködne, akkor leszereled, mint ahogy az életben máshol is előjöhetnek bunkók, akik nem könnyen tágulnak.


De ez most csak az, hogy ha ilyen történik, akkor hogy kell lereagálni - egyáltalán nem biztos, hogy ilyen lesz, de benne van a pakliban, hogy mivel csomó fiatal lesz ott, meg alkohol is, szóval simán lehetnek olyanok is, akik nyaggatni fognak, hogy de te is "bulizzál".


Hogy személyes élményeket vegyek, nálunk pucérkodás nem is nagyon volt (kb. vizespóló verseny volt a legdurvább, de arra az jelentkezett, aki akart), már csak azért se, mert a szervezők nem akarták, hogy ebből később gáz legyen.

Alkohol volt, volt olyan játék is, ahol inni kellett, de aki nem akart, az kivonhatta magát, vagy csak annyira vett részt benne, amennyire akart.


Este meg volt zene meg tánc illetve ivászat, mindenkinek vérmérséklete szerint.

Voltak, akik sokat ittak, rendesen berúgtak, közben táncoltak a benti zenére, és jól érezték magukat.

Voltak, akik sokat ittak, nagyon berúgtak, mert úgy érezték, hogy ez itt az elvárás, meg ahhoz, hogy táncoljanak, ahhoz nekik ez kellett - na ők rendre nem érezték jól magukat, mert magukra kényszerítettek valamit, ami amúgy nem az övék.

És voltak (voltunk), akik módjával iszogattunk, kinek mennyire igénye - volt, aki egyáltalán nem ivott, és volt(am), aki meg a maga kényelmes tempójában élvezte, ahogy szép lassan becsiccsent -, és mi is tök jól elbeszélgettünk, el voltunk, és jól szórakoztunk.

2012. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem olyan, hogy ki hogy fogja fel. Valakinek erről szól igen. Részegre issza magát azt sem tudja hol van és mindenkire rámászik, de szerencsére azért akadnak normális értékrenddel rendelkező fiatalok is, akik jól érezni mennek oda magukat. Alkohol van, de azt is lehet ésszel, a vezetők sem akarják, hogy detoxba kelljen vinni.

És nem, nem muszáj minden feladatot megcsinálni!

2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oki. köszi mindenkinek. ezekkel érveltem és MEHETEEK! :DDD
2012. aug. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!