Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szaddám Huszein tényleg...

Szaddám Huszein tényleg mondott ilyet? Hol van ez dokumentálva? És mit akart jelenteni?

Figyelt kérdés

Na, szóval állítólag ez a Szaddám Huszein egyszer nyilatkozott egy olyat, hogy "a magyarok egyszer még hálásak lesznek neki", vagy valami hasonlót. Gondolom valami ásatásra gondolhatott...

Tud valaki erről valamit? Vagy ennek hol lehetne utánanézni?

Linkeket is megköszönnék....


2009. júl. 21. 01:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem hallottam semmit ilyen nyilatkozatról..
2009. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem a

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..


kérdésnél olvastad? Mert én válaszoltam amiben ezt olvashattad.


Valami olyasmit mondott hogy "ha a magyarok tudnák mit rejtegetek" vagy "a magyarok egyszer még hálásak lesznek nekem".


Valamit talált a származásunkkal kapcsolatban egy ásatáson.Googlel ha megtaláltam belinkelem.

2009. júl. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tudtommal arra értette,hogy Mo Amerika kiskutyája és mindenben őt követi őt védi, és mivel Ő elkívánta pusztítani Amerika hatalmát, ezzel úgymond a magyarokat is felszabadítaná.
2009. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
02:38-as, de igen, ott is olvastam, de amúgyis hallottam már róla, úghyogy tuti volt ilyen kijelentése....csak én sem találom meg sehol gugliba :S
2009. júl. 21. 12:17
 5/8 A kérdező kommentje:

11:28-as, nem igazán helytálló, tuti vmi ásatásra modnta, mert ő közismert volt arról h sumer kincseket és emlékeket gondozott/kutatott......

A te érved azért nem annyira ok,mert ennyi erővel mondhatott volna magyarok helyett hát nemistuomd kb. a fél világot aki USA szövetséges......

És egyébként szerintem 100% hogy a sumer-magyar rokonságra gondolhatott......csak erról sehol nem találni adatot....

2009. júl. 21. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést én arra emlékeztem mikor drága országunk úgy döntött még régebben ,h befogad foglyokat Guantanamo-ról és akkor tényleg üzent nekünk valami hasonlót.
2009. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam.


[link]


Második bekezdés:


"Az első öbölháború idején Szaddam Husszein olyan kijelentést tett, hogy a magyarok egyszer még hálásak lesznek, hogy a bombázások elől elrejtette a lurisztáni bronzokat. A második, a 2003. februárjában kezdett háború pusztítása, az iraki múzeumok kifosztása nemcsak a bronzokat tüntette el, hanem a többi, értékes és pótolhatatlan sumir, babiloni, asszír és török műtárgyat is[2], sőt a régészeti lelőhelyeket is megsemmisítette.

2009. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. júl. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!