Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felvegyem vele a kapcsolatot?...

Felvegyem vele a kapcsolatot? Hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy személy, akivel évekkel ezelőtt kínos (indulatos) körülmények között elváltunk (nem házasság vagy ilyesmi). Most megtaláltam egy közösségi oldalon, de le van tiltva minden kontakt lehetőség (üzenet, jelölés ilyesmi). Szerintetek nagyon tolakodó lenne megkérni az egyik ismerősét, hogy szóljon neki, hogy szeretnék vele beszélni? Kíváncsi vagyok, hogyan alakult a sorsa meg szeretnék vele beszélgetni. Ti mit tennétek a helyemben? Félek, hogy amennyiben szólnak neki, hogy kerestem lejárat valamilyen módon, feljelent mert zaklatom, gúny tárgyává tesz ilyesmi.


Köszönöm!


2012. aug. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm hát én örülnék ha felvenné velem a kapcsolatot a másik, mert van egy nagyon hasonló sztorim. Talán azt hiszi, haragszom, de nem.
2012. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy ő haragszik-e, de kicsit elriaszt, hogy minden kontakt lehetőséget letiltott.
2012. aug. 11. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
na, megtetted?
2012. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!