Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le, mit csinálj...

Hogyan küzdjem le, mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy ha társaságba vagyok, akkor általában picit szorongok illetve (sajnos) nekem nincsen semmilyen alkohollal és egyéb dolgokkal kapcsolatos élményem (csak a rossz és a szarság, hol mikor vertek meg és aláztak meg, erről meg természetesen nem is beszélek). Maximum arról tudok beszélgetni amiket szeretek (F1, autók, motorok stb..). 19 évesen sajnos eddig csak 1 barátnőm volt..:S (nem tudom hogy miért de még a csajok is elkerülnek). Mivel tudnám magamra egy picit felhívni a figyelmet? Az emberek is sajnos (néhányan) csak kihasználnak. (Én meghívom mindenhova, ő meg baszik rám vagy még rosszabb, kibeszél meg nem tudom).

2012. aug. 11. 09:02
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nem feltétlenül kell egy társaságban pont az alkoholról meg a szexről beszélgetni. Bármilyen hétköznapi témát is érdekessé tehetsz, elmesélhetsz. Olyanokat, amik jelentenek neked valamit. Biztos vannak ilyenek, csak azt gondolod, hogy a többiek ezt nem találnák érdekesnek. Holott lehet hogy pont a te témád lenne az érdekes, mert a sok piálós hányós történet között lenne egy eredeti is.

Akármi lehet, például elmentél egyet biciklizni, motorozni, láttál egy tök jó csajt, mit csináltál tegnap, stb.

2. Egy barátnőd volt? Mit akarsz hiszen az nagyon jó arány. Nekem 21 éves koromig nem volt barátnőm. Ez ne feszélyezzen, jusson eszedbe hogy van olyan is akinek még később sincsen. Nem tudom mivel tudnád felhívni magadra egy lány figyelmét, mert nem ismerlek, de nyilvánvalóan az első barátnőd is látott benned valamit, így más is fog. Csak ne az legyen az arcodra írva, hogy "nőt akarok mindenáron", mert ez elriasztja a csajokat. Élj vidáman, és előbb utóbb ráakadsz egy csajra, annyira nem kell görcsösen keresgélni.

3. Kihasználás. Na erről tudnék mesélni jómagam is. Ha most nem is hallgatsz rám, előbb utóbb rá fogsz jönni, hogy a legjobb ha ezekkel az emberekkel megszakítod a kapcsolatodat. Véglegesen. Átnézni nem kell rajtuk, ha találkoztok, akkor egy "helló szia hogy vagy" és mész is tovább. Ne engedd magad kihasználni, mert a végén te jársz rosszul. A kedvesség és a jószívűség nem kifizetődő, ezt én is a saját káromon tapasztaltam meg. Aki rászolgál azzal lehetsz nagyvonalú, de aki még egy nyavalyás kólára sem képes visszahívni, az dögöljön meg ott ahol van.

2012. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!