Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Min sértődhetett meg?

Min sértődhetett meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel jóban vagyunk,mint barátok(bár a beszédéből úgy jön le,hogy ő többet akar tőlem,de nem ez a lényeg),mindig azt mondja,hogy ha valami zavar,amit csinál vagy nem szeretnék vele beszélni,akkor nyugodtan mondjam meg neki,mert ő megérti.Na igen,de a minap kicsit felhúztam magam valamin,ő meg elkezdte kérdezgetni,hogy "mit csináltál egész nap?" "megint pasiztál?".Írtam neki,hogy most egy kicsit hagyjon békén,mert idegesít és amúgy sem tartozom neki beszámolóval,mert csak barátok vagyunk.Ő ezen annyira megsértődött,hogy azóta nem is nagyon beszéltünk,ha beszéltünk akkor is úgy beszélt velem,mint egy utolsó k.rvával....még csak nem is flegmán vagy nagyképűen írtam neki,sőt azóta többször bocsánatot is kértem,de nem reagál rá.

Ma még azt is mondta,hogy nem fog eljönni hozzám téliszünetben(messze lakik) és ez végleges.

Mit tudnék csinálni vele? Nem akarom elveszíteni a barátságát.15/L


2012. aug. 12. 02:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs másik csaja, akkor próbáld lazára venni a dolgot. Lassan visszazökkenni a régi kapcsolatba, mint ha mi sem történt volna. Talán bejön.
2012. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs másik csaja tudtommal,de én nem a "csaja" szeretnék lenni:)
2012. aug. 12. 02:53
 3/6 anonim ***** válasza:

"mert csak barátok vagyunk"=egy töketlen,férfiatlan,bu-zeránsnak tartalak igazából.

szóval:),valamilyen szinten jogosan durcúl:D

ilyet nem mondj többet férfinak,csak ha meg akarod sérteni.

2012. aug. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében azon sértődhetett meg,hogy "barátnak" tartom nem pedig "pasinak"? amúgy köszönöm a válaszokat,megy a zöldmancs:)
2012. aug. 12. 02:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz tudod hogy fiú és lány között nincsen barátság


És bizony néha durvábban fel kell lépned vele hogy felfogja köztetek nem lehet komolyabb "barátságnál" de úgylátom ő még ebbe nem törődött bele

2012. aug. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Detto mint az exem,csak még kezdeti fázis.Jobb ha nem beszélsz vele,mert csak durvulni fog.
2012. aug. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!