Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Ti mit csináltok Anyák napjára?

Ti mit csináltok Anyák napjára?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletem. Saját kezűleg akarok neki valamit adni. Persze adok neki virágot is. Eddig annyit tudok,hogy megyünk fagyizni meg a virág. Verset is mondok neki. Néztem a neten,de semmi ötlet. 12/L

2012. máj. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Saját készítésű CD,vagy képeslap amit te rajzolsz,meg írsz is bele mondjuk egy szép idézetet.Olyat is csináltam már én,hogy egy kartonlapra ragasztottam közös családi képeket,és odaírtam,hogy mikor történt meg ilyenek...Még mindig megvan(4éve kapta) :)) Örülni fog neki ugyis ha szívből adod! :))
2012. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
semmit
2012. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első.: adtál egy nagyon jó ötletet.^^ Köszönöm.
2012. máj. 3. 16:19
 4/6 anonim válasza:
100%

[link]

Én ezt csináltam tavaly, és egy cserepes virágot adtam neki. Nagyon örült, mer imádja az általam készített ajándékokat. Ez azért is jó, mert a belsejébe tudsz valami szép idézetet írni! 15/L

2012. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

itt a sablon hozzá

[link]

2012. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most már elmúlt, de azért beírom :) Hátha jövőre jól jön valakinek :D

Szóval rajzoltam egy szív alakú rózsát, (valami ilyesmit: [link] körbevágtam és ráírtam a hátuljára, hogy " Deus non possit ubique adesse, propterea matres creantur" (Isten nem lehet ott mindenhol, ezért teremtette az édesanyákat) :)

2012. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!