Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet legjobb barátommal?...

Mi lehet legjobb barátommal? Ugye nem akar öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
1 éve legjobb barátok vagyunk.Én nagyon szeretem,mint barát.Lelki társ,apa,bátyám,néha pasim egybe.(mindig dicsér,stb. ne értsétek félre)Mi lett a nagy barátságból?Ő szeret,barátja szeret,rajtam össze vesztek,nem beszélnek.Ő egy ideje nyomult,túl dúrva volt a végére,megmondtam,hogy csak barátok.3napja fura,flegma,utálatos velem,pár perce azt irta: holnap szeretnék veled beszélni,elbúcsúzni,mindent elmondok személyesen,mindenről tudni fogsz,elég régóta tervezem ezt,holnap fogsz talán utoljára látni.Hirtelen lett ilyen. ő 17 éves én 16, egy suliba járunk,szeptembertől egy váltásba lennénk,ott pedig minden nap látnám,ezért nagyon megijedtem . :(
2012. aug. 5. 02:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Olyan nem jöhet szóba,hogy sulit vált stb. + 3 utcára lakik tőlem.
2012. aug. 5. 02:14
 2/14 anonim válasza:
31%
One moment silence to our brothers in the friend-zone.
2012. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sanszosnak tűnik, hogy meg akarja tenni. Nemrég halt meg egy ismerősöm, ő is ilyen volt, a barátai végül is nem gondolták, hogy öngyilkos fog lenni, senki nem gondolta.... aztán megtette.... Persze ne legyen igazam! Az is lehet, hogy külföldre akar menni.... ha öngyilkos akarna lenni akkor nem beszélné meg veled személyesen, mert nyílván ahogy megtudnád őriznéd a srácot mint egy kincset nehogy hülyeséget tegyen.... szóval nem tudom :)
2012. aug. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Azért gondolom kicsit élvezed a helyzetet.

Ha nem így lenne, akkor már rögtön a legelején ultimátumot adtál volna neki, hogy vagy barátság, vagy semmi. És ha továbbra is nyomult volna, akkor megszakítottad volna vele a kapcsolatot.

Szóval nem lett volna olyan, hogy "egy ideje nyomul"


De neked tetszik, hogy nyomul, te meg nyifáncáskodsz, hogy jaaaaj neeee mááá, közben meg adod alá a lovat azzal, hogy meghagyod a közeledben, mint barát.


Ha van egy kis vér a pucádban, akkor nem hagyod, hogy két barát miattad legyen haragban. Szépen kioshonhatsz a hátsó kijáraton az életükből.


És nyugi. Nem lesz öngyilok.

2012. aug. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rajtad össze tudtak veszni, akkor tetszel nekik, és hát nagyon megbántottad őt, hogy csak barátságot akarsz. Biztos nagy a fájdalma, erről akar veled beszélni. Akár öngyilkos lesz, akár nem, akármi lesz, nagyon szenved miattad, és Te meg nem érzed a felelősségét ennek.
2012. aug. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
3., hogy halt meg?
2012. aug. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem lesz öngyilkos, egyszerűen csak ki akar tűnni, tulajdonképpen evvel akar fenyegetni, ha nem jössz vele össze, akkor öngyilkos lesz. Azt hogy ezt megteszi, nagyon kicsi rá az esély. Tulajdonképpen ki se mondja, csak célozgat. Még fiatal és naiv, ahogyan te is, konkrétan ez játszódik le az ő fejében: majd amikor találkozni fogtok, azt fogja várni hogy te majd a vállaira borulsz, el fogod neki mondani hogy mennyire szereted, és te fogod majd megcsókolni. De mivel kétlem hogy ez be fog következni, a srác érzi majd 1-2 hét után hogy ez mennyire gáz neki, és lelép az életedből.


Egyszerűen szerelmes beléd, és ő idáig is elmegy csak azért hogy összejöjjön veled.



Az utóbbi 2 évben rengeteget hallottam a környékünkön is hogy ilyen fenyegetőzések voltak, csak sajnos nem egész 1 hónapja valaki komolyan gondolta és felakasztotta magát.

2012. aug. 5. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

A legjobb barátodat szépen padlóra tetted.Ha ilyen barátja van az embernek,már nem kellenek ellenségek...

Azzal értek egyet,aki azt javasolta,hogy hagyd kibékülni a fiúkat,és tűnj el az életükből.

2012. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
szánalom az a gyerek ha ilyen indokkal akar megkapni
2012. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy öngyilkos akarna lenni. Egyszerűen többet akart, mint barátság, de Te ezt elutasítottad, így egyszerűen csak el akar búcsúzni, és véget vetni a barátságotoknak.
2012. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!