Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csendes emberként hogyan...

Csendes emberként hogyan illeszkedtek be?

Figyelt kérdés

Most voltam Gólyatáborban és reménykedtem hogy ott picit oldódom, de nem sikerült, csak a szobatársaimat ismertem meg 450 emberből kb. Kevés téma van amihez hozzá tudok szólni, és nem is vagyok az a középponti ember.

Ha társaságba járok is első 1 órába szinte teljesen szótlan vagyok, volt már hogy ezért el is kezdtek baszogatni de egyszerűen le vagyok blokkolva.

Ez nem zavart sokáig, igazából nem maradtam ki semmiből, de Gt-n azért picit szar érzés volt hogy mindenki dug mindenkivel, folyamatosan ismerkedtek az emberek stb...

Volt ott 1 hozzám hasonlóan csendes lány, őt csak a szobatársaival láttam beszélni 5 napon át, pedig hihetetlenül jól nézett ki, stílusa is rendben volt, szívesen megismertem volna, de inkább meg sem szólítottam.


Kérdés: Csendes srácként mit kellene tennem hogy be tudjak illeszkedni? Át kéne alakulnom teljesen?


2012. aug. 16. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg egy kicsit közvetlenebb lenni.Például ha legközelebb megtetszik egy lány és látod hogy hasonlóak vagytok mentalitásba ( mint itt is ) akkor nyugodtan szólítsd meg ( hiszen azzal semmit sem veszíthetsz, viszont ha nem teszed meg ki tudja hogy mit szalasztasz el).Az meg hogy nem dugsz össze-vissza mindenkivel az nem gond.
2012. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!