Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok! Gondolkoztatok már...

Fiatalok! Gondolkoztatok már azon, hogy milyen lesz egy saját lakásban élni felnőtt emberként?

Figyelt kérdés

Nagyon jó, szerető családban élem az életem, és természetesen még nem szeretnék elköltözni.. De egyszer annak is el kell majd jönnie :) Sokszor gondolkozok azon, hogy milyen lesz a lakásom, hol, milyen kültéri, beltéri elrendezésekkel, mintákkal a falon. Meg hogy vajon hogyan fogok kinézni 22-23 éves koromban:D

Ti is szoktatok ilyenekről fantáziálni? Ha igen, akkor hogyan képzelitek el a leendő életeteket?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. aug. 2. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14 évesen a barátnőmmel egy kis könyvben megírtuk,hogy hol fogunk élni 18 évesen. Hogy fogunk kinézni, milyen életünk lesz. 18 évesen semmi nem úgy lett ahogy 14 évesen gondoltam. De a 18 -dik szülinapomon poénből újra leírtam hogy miképpen képzelem el az életem 30 évesen. Hol élek majd,hogy fogok kinézni,kivel leszek stb. Amikor betöltöttem a 30-at a kis levélke is előkerült,és megint nem úgy lett ahogy elképzeltem. De gondoltam akkor most hagyományból megírom hogy mi lesz velem 40 évesen. A szokásos milyen házban,hol élek majd, kivel,hogy fogok kinézni stb. Nemrég voltam 40 éves. Újra elővettem a papírt. Fényévekre vagyok azoktól amiket elképzeltem. Már leírtam mi lesz 50 évesen, de tudom,semmi sem úgy lesz ahogy le van írva..
2012. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

#1: Csúnyán cáfolod a vonzás törvényét! :o

Én elképzeltem, hogy milyen lesz, de még mindig itthon élek.

2012. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kíváncsi vagyok a többiekére is :)
2012. aug. 2. 00:40
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Kedves második . Hallottad már azt a mondást hogy

"Ember tervez, isten végez"


Na hát ez igaz. Mindegy hogy mit tervezzünk, nem minden fog bejönni.

2012. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ezt már sokszor megtapasztaltuk :)
2012. aug. 2. 00:49
 6/14 anonim ***** válasza:

gondolkoztam már igen :)

Én sem akarok még elköltözni, de már egyre közelebb van az az idő, amikor jó lenne már a saját lábamon megállni :)

Azt hogy hogy fogok kinézni 22-23 éves koromban...:D Szerintem ugyanígy mint most, maximum csak a hajam színe és hossza lesz más :DDDD A hajam amit mindig változtatok :D

Leendő életemet egy kis családi házban képzelem el, hatalmas kerttel, üde friss zöld fűvel, sok sok virággal, egy hatalmas rózsafával és két csodálatos gyermekkel, valamint az apukájukkal :)

Egyenlőre még csak álmodozom :D


19/L

2012. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:D
2012. aug. 2. 08:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteget gondolkodok rajta. Már várom. Elég nekem egy kis lyuk, valami olcsó sz*r garzon is, szobakonyha. Csak egyedül is lehessek, teljesen egyedül. Állásnak jó lesz vmi minimálbérrel fizető állás is, csak a számlákat ki tudjam fizetni. TV-m nem lesz, az biztos. Se rádióm. Szerzek majd olcsóért egy gépet, aztán annyi. Csak netre van szükségem.

Szeretném mert, akkor élhetek a saját ritmusomban, nincs senki aki beleszól abba, hogy mit mikor hogyan miért csinálok otthon. És a legjobb, hogy teljesen egyedül lehetek.

2012. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is mindig gondolkodtam rajta. 18 évesen az volt az álmom,hogy elköltözhessek otthonról,egy 2 szobás panelba. Férjhez megyek az akkori barátomhoz,szülők 3 gyereket,és boldogan élek. Lesz munkám,lakásom boldog házasságom. Nem nagy igények,de hát nekem ennyi elég is lett volna. Hogy mi lett az álmomból? 20 évesen szültem egy fiút,férjhez mentem az akkori barátomhoz,akitől 6 év után el is váltam. Vidéken egy kis parasztházban éltem. Nem voltam boldog,és munkám sem volt. Később újra álmodoztam. Akkor szintén hasonló álmaim voltak. Együtt élni egy férfival aki szeret és én is szeretem. Egy gyönyörű lakásban élni Budapesten (őslakos budapesti lány vagyok, ezért vágytam mindig a fővárosba) Jogosítvány szerezni,és egy olyan állást ahol szeretek dolgozni. Hogy mi vált be??

Olyan munkám van amit csinálok,mert megfizetnek,de nagyon nem szeretem. Albérletben élek, nincs jogosítványom,és ráadásul messzire kerültem Budapesttől. Egészen pontosan egy angol kisvárosban élek. Én aki még nyelveket sem tud, akinek esze ágában sem volt elhagyni az országot. Aki nem is igazán szereti a nagy változásokat.. De hát lassan 8 éve így élek.. Most is álmodozom,de már csak 2 dologról

1. jogosítvány

2. San Francisco utazásról..

Eddig mindkettő elérhetetlen számomra.

2012. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én inkább teszek érte, mintsem képzelegjek. És még így sem biztos!
2012. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!