Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért jönne vissza Jézus...

Miért jönne vissza Jézus emberként a földre másodszorra?

Figyelt kérdés
Hiszen már az első alkalommal tökéletesen elláta a feladatát?
2009. nov. 27. 04:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Hemzseg ez az oldal a provokatív kérdésektől. Nem emberkent jön vissza, hanem ítéletmondóként.
2009. nov. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
köszi a korai válasz. én is így tudom. de biztos tudod, hogy sokan azt valják, hogy fizikai testben tér vissza. arra vagyok kiíváncsi, hogy vajon miért gondolják igy.
2009. nov. 27. 05:26
 3/25 anonim ***** válasza:
ki vallja, hogy fizikai testben jönne vissza? én ilyennel még nem találkoztam
2009. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem csak ez az oldal hemzseg.
2009. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%

Honnan jön vissza?

Mivel utazik?

Milyen nyelven fog beszélni?

Mi a biztosíték rá, hogy nem zárják majd elmegyógyintézetbe?

Miért hiszitek el ezt a mesét?

2009. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Dymo ***** válasza:
25%
Ha Jézus ilyen csodatevő volt,akkor Gandalf is simán tud varázsolni!! Le van írva,nekem is mesélték,és 3 filmen át látjuk!!! Hitelesebb mint Jézus xD
2009. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Jézus azért fog visszajönni, hogy elragadja az övéit vagyis azokat akik benne és az Istenben hisznek! Azt mondják, hogy ekkor nagyon sok ember fog eltűnni és/vagy meghalni, ez lesz annak az egyik jele, hogy Jézus itt van.
2009. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
Akik pedig nem hisznek, benne, mint a kedves előttem szólok, azok pedig sok szörnyű dolgokon fognak átesni. Részesei lesznek a világ elpusztulásában, megjelenik az Antikrisztus és így tovább. :(
2009. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 aulac ***** válasza:
0%

Mondjátok már el ti hívők, miért fenyegetőztök, ha valaki másként gondolkozik mind ti?

Vagy másként fogalmazva.

Miért fenyegetőzik Isten/Jézus, vagy akárki?

Az a baj veletek, hogy egy olyan távoli időben eljövő eseményre mutattok, amelyik a most élő emberek életében nem fog eljönni.

A biblia mikorra ígéri Jézus eljövetelét?

1844,1887,1914,1930-as évek, 1944 és 1975 között stb, stb...

2009. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
kedves 19.52 azt a napot senki nem tudja, csak az atya. ámde ennek az időszaknak a jeleit, eseményeit, és az ekkor élő emberek jellemvonásait elmondja nekünk Jézus, hogy ne legyenek kétségeink, ha látjuk ezeket bekövetkezni. az, hogy a teteink és döntéseink következményére, vagy áldásaira figyelmeztet Isten, ez szerintem remek dolog. te is örülnél, ha valaki előrre megmondaná, hogy mi lesz ha jobbra indulsz, és mi, ha balra. nyílván a számodra kedvezőbbet választanád. nem fenyegetésnek, hanem segítségnek vennéd.
2009. nov. 27. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!