Nagyon rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok gólyatáborban,ma az egyik srác folyamatosan piszkált h dagadt vagyok(annyira nem,szval nem gurulok csak van 5 kiló feleslegem)meg h nyúlfogú,meg fogaskerék(kiállnak a fogaim,2 hét múlva lesz fogszabályzóm),erre most este amikor megint elkezdte ezt akkor csak odamentem és nagyon erősen úgy orrba vágtam h eltört az orra,eléggé vérzett is.Most a tanárok mit gondolnak?Elmondtam h miért ütöttem stb.A sulitársak közül szinte mindenki azt mondta h jól tettem,mert mindenkinek beszólogatott.Most akkor jól tettem?(apám mindig azt mondja h ha piszkálnak vagy valami nyugodtan védjem meg magam.15/f

2012. aug. 16. 21:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne? Ha valaki ilyen dedós, akkor ovis módon kell vele megtárgyalni. (Üsd amíg mozog!!!(csak vicc volt! csak annyira, hogy tanuljon belőle))
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

IGEN.JÓL TETTED!Az ilyen kis taknyokkal igy kell bánni!


Nagyon okos apád van,az enyém is mindig erre tanitott!

Lehetsz jó tanuló és önmagát megvédő "verekedős" is.Én is az voltam :DD


24/L

2012. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tetted volna meg,valószínűleg soha nem hagyta volna abba a piszkálásodat.Szerintem legközelebb meggondolja.Az is lehet,hogy megszabadítottad egy kellemetlen szokásától:)
2012. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
79%
Hajrá! :-D
2012. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted, bárcsak én csinálnám ezt néha.
2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha testi sérülést okoztál neki, fel is jelenthetnek! Akkor viszont biztos, hogy Te húzod a rövidebbet, mert a szóbeli piszkálódás nem azonos súlyú egy szándékosan okozott orrcsont töréssel. Erre nem gondoltál?
2012. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
79%
Nem jelent fel szerintem, jól tetted,meg is érdemelte a kis....... kemény vagy :)
2012. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 tetro ***** válasza:
36%
Kemény vagy. Feleslegesen kemény. Ha beszól röhögd ki, vagy ne vedd tudomásul, vagy szólj be neki te is, vagy vágjál le neki egy hatalmas pofont. De hogy eltöröd az orrát... Úgy rúgnálak ki az iskolából, hogy lábad nem érné a földet.
2012. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy egy évvel fiatalabb srác a sluiban. Amikor nyolcadikban tanügyelet volt, én nem kivételeztem. Onnantól kezdve, hogy először jártam az osztályánál, piszkált. Rossz napom volt. Besokalltam. Meglendült a kezem. Nem mentem ököllel, szimpla pofon volt kinézőben, a fiú az utolsó pillanatban elhajolt. A szemei öklömnyire kerekedtek meglepődöttségében (és onnantól kezdve egyébként néha még köszönt is). Az egyik kedvenc tanárnőmnek elmeséltem. Nekem adott igazat. Ha olyan gyerek volt, aki tényleg olyan, akkor a rendes tanárok nem fognak miatta elítélni.
2012. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja. 15/L (9. voltam)
2012. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!