Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Edzőcipőt szerettem volna...

Edzőcipőt szerettem volna felpróbálni egy üzletben, de nem engedték, mert zokni nélkül voltam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Tiszta, nem izzad a lábam, csak papucsban mentem el üzleteket nézegetni, nem voltak vásárlási terveim, de megtetszett egy Nike cipő, fel szerettem volna próbálni. Nem engedték, mert mezítláb voltam, hozzak vagy vegyek egy zoknit.


Nyáron mindenki mezítláb járkál, ilyenkor azért ez beteges dolog nem?



2012. aug. 17. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Beteges mezitláb felpróbálni egy cipőt vagy az hogy nem engedték? Melyikre vonatkozik a kérdésed?

Én sem engedném hogy felpróbáld.

2012. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen normális. Te szeretnél próbálgatni egy olyan cipőt, amit előtted vagy húszan már felhúztak és ebből kb. 10 embernek lábgombája volt?
2012. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normális.Cipőt csak zokniban (lányoknak esetleg harisnyával) próbálunk! Anélkül tilos.
2012. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt a tiltás. Cipőt higiéniai okokból nem próbálunk mezítláb.
2012. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az mivel jobb, amikor meg egyesek a büdös, agyonizzadt zoknijukra próbálják fel? Az miért higiénikusabb?
2012. aug. 17. 17:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A zokni nem kívülről izzad, hanem belül benne a lábad, így kívülről nem büdös, izzadt... most gondold el bemegy mezítláb, felpróbálja,közben homokos, koszos a lába, azt a cipőt hogy tudják eladni???
2012. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális


Zokni nélkül nem próbálsz fel cipőt

2012. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Különben rám egyszerű, veszel egy zoknit ott az üzletben, és már próbálhatod is
2012. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem pampogni és háborogni kéne kérdező, hanem alapvető normákkal tisztában lenni. És képzeld el, nem mindenki járkál nyáron mezítláb, lehet te valami világvégi faluban élsz, de nagyobb városban főleg ha tömegközlekedsz vagy plzában vagy, rendesen letaposhatják az ember lábát, inkább hordok könnyű, de zárt vászoncipőt.
2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális,hogy nem engedték.
2012. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!