Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » HELP! Hova menjünk bulizni ma...

HELP! Hova menjünk bulizni ma Pesten? Tegnap üres volt ZP, Park, Romkertbe meg nem mehetünk be, mert mindenki 20 "csak". Ma valahol van ezen a környéken normális buli, ahova nem túl drága a belépő és jó a hangulat?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat!!!

2012. aug. 10. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek: mi az, hogy mindenki 20 csak? 18 év felett akárhova beléphettek...



Igen, én rengeteg klassz helyet tudok, kérdés, hogy milyen jellegű kell. Pl. akartok-e táncolni? Abban az esetben a Morrison's 2-t javaslom a Jászai Mari téren (4-6-os villamos, éjjel is jár, úgyhogy praktikus és egy csomó éjjeli busz-vonalat is érint). A Morrison's ligetet mondják mostanában, de én spec nem ismerem.


Nagyon jó hely az Instant. Zene terén nem annyira jó, de első osztályú találkozóhely, beülős-beszélgetős hely, tele van rejtett zugokkal, érdekes helyiségekkel, nagyon hangulatos hely fiatalok számára, mindenképp érdemes kipróbálni. Ha beülős hely kell, leginkább a romkocsmákat ajánlom. Nekem ezek a személyes kedvenceim (régi bérházakat átalakítnak nagyon-nagyon hangulatos beülős helyekké). Első osztályú hangulat szokott bennük lenni (a Romkert is hasonló, úgy tudom). Legjobb a Szimpla, de nagyon jó még a Fogasház, az Ellátó kert, a Lámpás, a Most, a Jelen, a Grandio... Ezek mind a hetedik kerületben vannak, a Károly-körút-Rákóczi út-Erzsébet körút-Király utca által behatárolt négyszögben, amit én ma már csak "Romkocsmanegyednek" hívok. Ez szerintem Budapest leghangulatosabb része, ha végigsétáltok a Király utcán és bementek a belőle nyíló Akácfa, Klauzál, Kertész, Nagy Diófa, Kazinczy utcákba, meg elsétáltok a Wesselényi, Dob, Dohány utcában, rengeteg helyet fogtok találni, ezekben az utcákban egyást érik ezek a hangulatos helyek. A legjobbak pedig, mint írtam, a Szimpla, az Instant és a Fogas ház, de mindbe érdemes benézni. Jó szórakozást!

2012. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 11. 09:49
 3/5 anonim válasza:
Morri liget. Mostanában nagyon jó.
2012. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mi a bp parkot szeretjük. sok az akció.és ott 18ig van a korhatár a facebook oldaluk szerint. [link]
2012. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 justagirly válasza:
Club D1 Budán a Déli pályaudvar épületében! Nemrég nyitott újra, régen chachacha volt a neve. Ingyenes a belépés és mindig vannak piaakciók is. A korosztály attól függ milyen buli van, de a zene mindig jó és nincs tömegnyomor.. Érdemes megnézni!
2012. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!