Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért veszik fel többen is a...

Miért veszik fel többen is a cipőt zokni nélkül manapság? És az normális nyáron?

Figyelt kérdés

2011. júl. 10. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én tornacipőt veszek fel néha zokni nélkül, egyrészt nem akarom, hogy kilátszódjon, másrészt azért mert mégjobban melegítene.
2011. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
undorítónak találom az ilyen embereket, az jön le róluk, hogy higiénia = 0... az igaz, hogy a zokniba is beleizzad a lábunk (már akinek), de azt ki lehet cserélni. azt meg nem hiszem el, hogy minden nap új cipőt vesz fel az illető. gusztustalan!
2011. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
Majd költhetik a pénzt gyógyszerekre,mert gombás lett a lábuk.Amúgy szerintem is nagyon undorító.
2011. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

egyrészt ha a zokniba beleizzad a láb akk azt a cipő is átveszi,ha nem akk meg a cipőbe se fog megizzadni,és nem tetszik mikor egy cipőből kilóg a zokni,én se szoktam felvenni a vékony tornacipőmhöz...aki írta h nem hiszem h minden nap cseréli a cipőjét arról meg annyit h akk ő papucshoz is zoknit hord?XD am ha mégis beleizzadna akk léteznek lábspay-k és ki lehet szellőztetni a csukákat:D

14/L

2011. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Régebben ez a -jaj hogy is mondjam,hogy ne legyek diszkriminatív- pirított magyarságnál volt szokás,de most már egyre többször látok ilyet. Szerintem elég igénytelennek tűnik,aki így viseli,és egész biztos,hogy higiéniai szempontból sem jó. De hát Istenem,a bőrgyógyászoknak is kell valamiből élni....


26/N

2011. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is furcsa ha ilyet látok, egyáltalán nem higiénikus. Aki zokni nélkül akar lenni az hordjon szandált vagy papucsot, de a cipő az más, ahhoz alap a zokni.
2011. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
hát. nekem van egy nyári oxford cipőm, amit imádok és zoknival még télen sem venném fel, mert proletár. de szoktam felvenni hozzá vékony bokafixet :D
2011. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
énsem hordok soha cipőt zokni nélkül, mert egy, hogy tényleg nem higiénikus, meg egyébként nem tudom, hogy mitől van de vettem már fel úgy és kirázott a hideg. nem tudom, nekem nagyon rossz érzés volt:D amúgy viszont van titokzokni is, az szerintem elég jó mert van rajtad és mégsem látszódik:)
2011. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Van egy vászoncipőm amihez titok harisnyát se nagyon tudok felvenni, mert kilátszik belőle. De csak akkor hordom, ha nincs olyan nagy hőség.
2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a maga dolga, és hülyeség azt mondani, hogy ez meg az higénikus meg nem higénikus, mert az egyéni higénia annyi mindentől függ.Én személy szerint nem tudok meglenni zárt cipőben zokni nélkül, hiába van kint 40°C. Egész egyszerűen azért, mert akármilyen a cipő feltöri a sarkamat, nyom, bevág stb.. egyszerűen nem kényelmes és kész, de ha szandál van rajtam, akkor egészen más. Azt soha sem venném fel zoknival, harisnyával(főleg a szarukat, lábujjaspapucsokat9, na az véleményem szerint igénytelennek néz ki, ha látszik a lábujjaknál a varrás:S Egyéni vélemény, le lehet pontozni!
2011. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!