Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez kihasználásnak számít?

Ez kihasználásnak számít?

Figyelt kérdés
Amikor az egyik barátnőmnél vagyok akkor mindig kérek egy pohár vizet inni. Néha ő kérdezi meg szomjas vagyok-e és mondom igen. Van amikor átmegyünk a nagyszüleihez is (nem laknak messze tőlük) és a nagyszülei ugye főztek és kínálnak, hogy egyek. Néha elfogadom de nem akarok bunkó lenni, hogy mindig eszek ezért már nem is szoktam elfogadni az ajánlatukat. Azt sem szeretném ha barátnőm azt hinné kihasználom, hogy kérek inni. Vagy vigyek magammal egy üvegben vizet akkor nem kell tőle kérnem? 19/L
2012. aug. 17. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez most ugye csak vicc????
2012. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly? dehogy kihasználás...hiszen csak viz:D egy pohár viz...én a legjobb barátnőimmel ugy vagyunk, hogy simán kinyitogatjuk egymás hütőjét....dehogy kihasználás!:)

23L

2012. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,nyomorba döntöd.Kaptál egy pohár vizet?Ez nagyon durva.
2012. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Magadból indulj ki! Ha a barátnőd kérne egy pohár vizet tőled, azt éreznéd, hogy kihasznál?

Ha meg valahol ebéddel kínálnak, ott a háziasszony néha jobban örül, hogy megkínálhat, és látja, hogy ízlik a főztje, mint aki eszi.

2012. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy egy pohár csapvízért nem kell élet-halál harcot vívni, csak egy vasat elcsavarni. Tehát nem értem a kérdést.
2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
hát mostanában eléggé elsivatagosodtunk, szóval meg kell gondolni mennyi vizet pazarlunk
2012. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.. akkor én, hogy kihasználhatom a barátnőm??

Ha átmegyek hozzájuk ivással kezdek általában..de ha kajás vagyok akkor még enni is kérek..fuuhh de pofátlan vagyok és, hogy kihasználom már..de akkor ő is engem..

2012. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

jajjj nekem :D Ne :D

Nem kihasználás :D

Én is átmegyek bnőmhöz, aztán az apja már tolja is elém a kaját meg a piát...Hiába mondom hogy neeeem kérek meg nem vagyok éhes..."NEM BAJ EGYÉL!" :D Ő is átjön aztán kiszolgálja magát ha kell valami :D

19/L

2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik barátnőmnél felzabáltam egy egész tál salátát,három tányér tésztát és még ittam is!Azta!És még el is szívtam a cigijéből egy szálat!
2012. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha valamelyikőnk átmegy a másikhoz, feltépjük a hűtőt és keresünk magunknak kaját - szó nélkül. Szerintem legjobb barátoknál nincs olyan, hogy "kérek". :)
2012. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!