Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem szégyen amivé...

Csak szerintem szégyen amivé a franciák lettek Napóleon óta?

Figyelt kérdés
Muszlimok tömege,dzsámik felhúzása,a népesség nagy része szerecsen.Persze a hiú-öntelt jellem továbbra is megvan.Sosem kedveltem a franciákat,de ha nálunk Kossuth és a többi nagy forog a sírjában,hát náluk Napóleon és a többiek.

2012. aug. 19. 21:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mondhatni a történelem visszavág.
2012. aug. 19. 21:45
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Hát igen elég gyáva beszari népség lett bezzeg régen más volt azért.Hitler halála óta mennek itt rosszul a dolgok sajnos :S
2012. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A.Romanov ***** válasza:
30%

Szerintem is szégyenletes. Ahogy a jó britek mondják: Cheese eating surrender monkeys.

:)

2012. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább nem nyilatkozom, nem ítélkezem. Már csak azért sem mert fennállna a "bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű" tipikus esete.
2012. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
3-as, azért az angoloknál sem sokkal különb a helyzet.
2012. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel,hogy sem nálunk sem Európa más népeinél sem jobb a helyzet.Engem éppen csak a francik érdekeltek..
2012. aug. 19. 22:03
 7/14 rémuralom ***** válasza:
46%
Miért, Napóleon alatt szerinted mik voltak a franciák? (Megsúgom: alattvalók. Semmi több.)
2012. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi is azok voltunk Mátyás alatt,de legalább volt becsületünk még.
2012. aug. 19. 22:31
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez olyan szánalmas szerintem. Mit érdekelnek téged a franciák? (és amúgy szerintem nem, egyáltalán nem szégyen, amivé lettek)

Ezt nem értem, miért kell így beszélni egy népről? Ti rasszisták vagytok!(Legalábbis te kérdező, meg még pár hozzászóló) És amúgy nem lehet beskatulyázni, nem minden francia öntelt és hiú! És ha az, akkor egyébként is mi lenne? Miért zavar ez téged? Nem mindegy neked? De most őszintén. Ha nem bírod őket, akkor ne menj oda és ne foglalkozz velük, ennyire egyszerű.

2012. aug. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet más a politika gondolom :))
2012. aug. 20. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!