Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írnátok nekem olyan online...

Írnátok nekem olyan online könyvesboltok elérhetőségeit, amelyekben érdemes körülnézni, és megéri ott könyvet vásárolni?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok ilyen helyekről könyveket vásárolni? Milyen tapasztalatok vannak?
2009. júl. 23. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

www.bookline.hu

Sokat rendeltünk már innen, ha a Központi Antikváriumba bemész a könyvért, akkor persze nincs postaköltség.

JÓ :)

2009. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh, igen!

Ezt már nézegettem én is! Meg még az alexandra.hu ami ismerős. De nekem is a bookline a jobb eddig. Lehet, onnan fogok rendelni, amikor van olyan könyv ott, amire szükségem van.


Köszönöm a választ!

És még várok további címeket... :)

2009. júl. 23. 23:29
 3/5 anonim válasza:
én a legtöbbször alexandra.hu, de rendeltem libri.hu-ról is,csak sokkal drágább (kevesebb kedvezmény a könyvekre,..)
2009. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a www.szakkonyv.hu - t ajánlom. Úgy vettem észre, hogy sok könyvet az Alexandrával egy árban árulnak, de van olyan is, amit olcsóbban. A szótár, amit most vettem a szakkonyv.hu-ról a Librinél 600ft-tal, a Bookline-nál 1800ft-tal drágább, csak az Alexandránál ugyanannyi.. A szakkonyv.hu hátránya, hogy nincs minden könyvhöz kép és részletes leírás rendelve, de én ezt úgy oldottam meg, hogy rákerestem annak a könyvnek az isbn számára, ami érdekelt. Sok sikert a keresgéléshez!
2009. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

www.konyvudvar.net

Meglepően alacsony ár és olyan küönyvekre is rá lehet bukkanni, amit máshol már nem tudsz beszerezni.

A Múzeum krt-on van a boltjuk.

Az internetese könyveboltok árait összehasonlíthatod a [link] vagy a [link] -n

2010. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!