Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha kiderülne...

Ti mit szólnátok ha kiderülne az egyik barátotokról vagy a párotokról hogy fél cigány?

Figyelt kérdés
Az osztályomban egy csaj elmondta hogy fél cigány, jó néha viccelődnek vele meg akik utálják mint pl: én az a háta mögött cigányozza de nagy mértékben nem változott a megítélése. Csak az a gáz hogy én is az vagyok szégyenlem is magam miatta elég rendesen (szerencsére nem látszik)még néha akkor is ha cigányozok és akkor eszembe jut hogy én is az vagyok félig de akkor eszembe jut hogy sose lopnék, és nem viselkednék úgy ahogy a cigányok szoktak. Néha magyarabbnak érzem magam mint némely magyar ember, nem is hallgatok külföldi zenét, büszke vagyok arra hogy ebbe az országba születtem nem akarok elmenni, nem mondom azt hogy jobb lenne amcsinak lenni vagy mit tudom én. Ezt azért írtam le mert néha azért elmondanám de akkor meg az jut eszembe hogy ez később visszaütne engem is cigányoznának a hátam mögött de itt azé jó volt kiírni magamból ezt az egészet.

2012. aug. 22. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem a cigányokkal, hanem a primitív szemétkedő emberekkel van gondom. Lehet az magyar, cigány, fekete vagy akár sárga is.. nem a származás számít szerintem
2012. aug. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tisztességes ember vagy, nem lopsz stb. akkor ez miért lenne probléma? Nem azért utálnak valakit, hogy milyen a származása, hanem azért ha rosszat tesz másoknak. Az gáz, hogy félcigány létedre cigányozod a másik félcigányt. Ha ő is tisztességes, akkor nem kéne neki is megadni a tiszteletet a háta mögött is? Te mit szólnál, ha a hátad mögött cigányoznának téged?
2012. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt egyedül azzal van a probléma, hogy te cigányozol meg csúfolsz a háta mögött vkit, mikor te is az vagy
2012. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó lenne amerikában élni
2012. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tenném ha nem utálnám de van benne valami.
2012. aug. 22. 21:31
 6/8 anonim válasza:

Az egyik legjobb barátnőm is félig roma, de rajta észre se lehet venni, hófehér a bőre, és teljesen normális.. viszont ha valaki ezzel bántaná, biztos megverném.:D

amúgy meg a cigányok és a romák teljesen mások.. minden cigány roma, de nem minden roma cigány.. ismerek olyan embert is, aki fehér létére cigányként viselkedik.

Az osztálytársadat meg csak akkor gúnyold, ha megérdemli.!

2012. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó te fiú vagy ?
2012. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lány vagyok..(utolsó voltam.:D)
2012. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!