Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok ha barátotokról kiderülne, hogy volt előttetek dolga fiúval is?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, nem tagadta le, de azt állítja, hogy nem meleg, max biszex és nem vonzódik férfiakhoz sem fizikálisan, sem szellemileg.
2012. máj. 31. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekelne.
2012. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy őszinte és megbízik benned annyira, hogy elmondta. Hidd el nekem, sok az olyan gyökér aki fiúval/férfival csalja a barátnőjét/feleségét és heteronak vallja magát.
2012. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mi a baj ezzel? ha most nem csinálja, mert veled van, nem értem mi a gáz ebben...
2012. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engem kicsit megriasztana a dolog de.biznék benne h igazat mond
2012. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Uhhh ez jo rohognek egyett es leszarnam szive joga:) Csak remelnem ,hogy amig velem van lesz nem fog..:)
2012. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
semmit, énis voltam lánnyal
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
semmit, az ő dolga, meg emigy se a múltja miatt járok vele hanem a jelenje miatt...ha meg már az elején elmondta, akkor valószinúleg nem szándékozik átverni....
2012. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
csak most így fél év után mondta el, de látszólag szégyelli is nagyon
2012. máj. 31. 16:16
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez ne legyem szakitó ok akkor se...nem évek óta jártok, hogy olyan nagy dolog legyen, hogy csak most mondta el...
2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
én nem tudnám elviselni hogy a fium biszex de a te döntésed...amásik meg az hogy nem tom hány évesek vagytok de ha már csinálta fiuval én nem nagyon akarnám elkapni az AIDS et....tehát én ezt megmondanám neki és vége csak barátok..azért mert szégyelli még nem kell hogy meghaljak miatta de persze nem feltétlen kell ennek ilyen súlyos ügynek lennie :P
2012. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!