Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek nagyobb melle van az...

Akinek nagyobb melle van az tényleg okosabb, mint akinek kisebb melle van? És a szőke hajúak is butábbak? Vagy nem minden természetes szőke butább, inkább a festett hajúak?

Figyelt kérdés
Sokmindent hallottam már szerintetek mi az igazság? Tapasztalatok?
2010. dec. 21. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha iagaz amit írtál akkor Te nagyon-nagyon szőke és nagyon-nagyon kismellű lehetsz :D
2010. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt nem találtad el, de azér kérdezem mer én se tudom hogy most ez hogy van, mert állitolag ez bizonyitott, de én nem ezt tapasztalom a körülöttem lévő embereknél és kiváncsi voltam mások hogyan gondolják, tapasztalatok...
2010. dec. 21. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyított? Ki bizonyította? Mia alpján?

Szerintem ez egy nagy marhaság

2010. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nagyobb a melle, lehet h meg tudja győzni a vizsgáztatót xd

aki meg arra szúrja el a pénzét/idejét/haját h platinaszőkére festeti, az nem biztos h túl okos.

De egyébként semmi köze az észnek a mellhez és a hajszínhez...

2010. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de ez nevetséges tévhit. És azt hiszem,egy kicsit bizonyítom is:(itt most a 8. osztályosokkal példázok) Az akinek kisebb mellei vannak,általában önbizalomhiányos mert sokkal jobban lenézik,mint akinek "c"-s a mérete. És mivel a kedved "c"-snek nincs önbizalomhiánya ezért rengeteg barátja van akivel eltud menni bulizni és sok pasi rajongja körül. A kisebb mellűt már nem rajongják körül a fiúk (annyira) ezért nem jár el bulizni (max. néha) és inkább otthon marad tanulni.

Talán ez nem volt túl jó példa,de van benne igazság. Szóval ez hülye általánosítás. De ha még mindig valaki elhiszi ezt : én most vagyok 15 éves és nincs túl nagy mellem és barna hajú vagyok, de viszont jól tanulok. Drága osztálytársnőm,úgy szint 15 éves,szőkés-barna haja van és elég nagy keblekkel rendelkezik... tavaly év végén 2 tantárgyból bukott. Ennyit erről.

2010. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez igaz, hisz brit tudósok bebizonyították, hogy a mellünkben hordjuk az eszünket. A férfiak meg a farkukban.
2010. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de akkor nem sok okos ember van, meg a négerek ezek szerint okosabbak lennének? hááát nemtudom...
2010. dec. 21. 13:21
 8/8 hopeanswerisgood válasza:

Na, a brit tudósok már megint mit ötöltek ki :P

A mell az táplálószerv, az agy pedig a gondolkodó szerv, többekközt. Mi közük lehet egymáshoz?


Ismerek nagoyn intelligens szőkét, meg nagyon hülyét is, midnen más hajszínben. ISmerek nagymellű csajt, aki okos, kismellűt, aki okos, ugyanez hülyére. A festett haj meg nem változtat semmin - a festék a hajon van, és nem az agyat fejelszti oda vagy vissza....

2011. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!