Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Melyiket...

Mit csináljak? Melyiket választanátok? Toka, de nagyobb mell? Vagy kisebb mell, de toka nélküli áll alatti rész? Ugyanis igy hízom/fogyok.

Figyelt kérdés
Most szedtem fel 2 kilót, és van tokám... Pedig nem vagyok kövér, 160 centi magasan most vagyok 52 kg. Viszont igy nagyobb a mellem valamivel, az tetszik is :). Ha lefogyok, akkor lemegy a mellem, de az arcom is szebb lesz-hangsúlyosabb vonások, nem olyan kis pufi babás és nincs toka. Uff, melyiket választanátok?
2011. júl. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kisebb mellet választanám.
2011. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, most attól függ, mit értesz te toka alatt... Mert ha ez csak ilyen "fantom toka", hogy te látod, de más észre sem veszi, akkor a nagyobb melles verziót. Ellenben a másikat:)
2011. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább legyen kicsi a mellem, de tokát azt soha
2011. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen, csak én lány vagyok:

[link]

2011. júl. 10. 15:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, most látom hogy váltós a kép, előbb férfi aztán nú lesz a képen. Na, de nem is fontos, szóval olyan mint amit linkeltem.
2011. júl. 10. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem toka!Inkább legyél ilyen,mint csontos állú.Ez simán jó így!Egyébként nálam a mellméret csak az arc után következik. :)

22/f

2011. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :). Ám az egész arcom ki szokott kerekedni, furcsa de igy hízok! Fenékre, arcra, és csak aztán mellre! A fenékre megy a legtöbb.
2011. júl. 10. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság,hogy így nehéz bármit is mondani.Ha mutatnál magadról egy képet,sokkal könnyebben tudnánk megmondani,hogy mi áll jól.Nem kell külön feltölteni,elég egy nyilvános kép valamelyik közösségi oldalról.Azt úgy is sokan látják.

Én személy szerint mindig az összképet nézem.:)

22/f

2011. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!